רי אוטומוטיב / חשפה את מרכז האינטגרציה הראשון באנגליה

  • רי מתקדמת לעבר ייצור סדרתי של החומרה לכלי רכב מסחריים.
  • מרכז אינטגרציה מוקם בקובנטרי, תחילת פעילות בהמשך השנה.
  • המרכז ישמש בלופרינט למרכזים דומים באתרים נוספים בעולם.

אוטוניוז, 16.05.2022 – רי אוטומוטיב חשפה היום (ב׳) יכולות ייצור במרכז האינטגרציה המוקם בקובנטרי, אנגליה. בתמונות נראים רובוטים ומתקני שינוע אוטונומיים ואוטומטים שאמורים להרכיב את ה-Ree Corner, יחידת פינת כלי הרכב הקניינית שהחברה פיתחה. יכולת הייצור במרכז האינטגרציה בקובנטרי תעמוד על 40,000 יחידות, כמות מספיקה ל-10,000 כלי רכב. בשנה הבאה ייחנך מרכז אינטגרציה באוסטין, טקסס, גם הוא בעל יכולת ייצור שנתית של 10,000 רי קורנרס. גודל המפעל עומד על 12,000 מ״ר.

מרכז אינטגרציה של רי בקובנטרי (רי אוטומוטיב)

רי מדווחת שמדובר במרכז ייצור רובוטי, מנוהל מהענן, ושדרושות השקעות הון נמוכות יחסית בהקמתו. הפלטפורמה הראשונה שתושק היא ה-P7, קלאס 3-5 בשוק הרכב האמרקאי, משקל כולל מרבי 7.5 טון, המיועדת לכלי רכב מסחריים כגון טנדרים, אוטובוסים ורכבי פנאי. המפעל בקובנטרי הוא מרכז האינטגרציה של רי עבור השוק האירופי, אם כי החברה טרם מסרה מי יהיו שותפיה בחלק זה של העולם, שיעשו שימוש בפלטפורמה, ירכיבו וישווקו את כלי הרכב.

האתר בקובנטרי יהווה דגם למרכזי אינטגרציה נוספים שהחברה מתכננת להקים, עם קיבולת צפויה של 10,000 כלי רכב לשנה, או 40,000 יחידות רי קורנרס.

מרכז האינטגרציה הוקם בשיתוף חברות המתמחות בתעשיית הרכב ובהן Rockwell Automation ו-Expert Technologies לרובוטיקה והרכבה אוטומטית. קו הייצור הראשון צפוי להיכנס לפעולה במחצית השנייה של 2022. הרובוטים, כפי שאפשר לראות מהתמונות, הם מתוצרת ABB.

כותרות אחרונות

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*