השקה מקומית / יוניון מוטורס מחדשת שיווק טויוטה פריוס פאלג-אין עם דגם חדש

  • מבוססת על פלטפורמת TNGA החדשה.
  • סוללת ליתיום-יון מאפשרת טווח נסיעה חשמלי 45 ק”מ.
  • ציון ירוק 1, ציון אבזור בטיחותי 8.

אוטוניוז, 24.11.2019 – יוניון מוטורס החלה לשווק את הטויוטה פריוס פלאג-אין החדש (הדגם שבעבר כונה פריוס פלוס). הפריוס פלאג-אין מבוסס על הפלטפורמה החדשה של טויוטה, TNGA; גוף המכונית קשיח ב-60% בהשוואה לדגם היוצא; המיתלה מבוסס על תמוכות מקפרסון מלפנים ועצמות עצה כפולות מאחור. בדגם החדש 5 מקומות ישיבה, לעומת 4 בלבד בדגם היוצא.

הדגם מצויד במנוע בעירה פנימית 1.8 ל’, הספק 98 כ”ס ומומנט 14.5 קג”מ. הספק המנוע החשמלי עומד על 72 כ”ס ומומנט 16.6 קג”מ. ההספק המשולב עומד על 122 כ”ס.

טויוטה פריוס PHV החדש (טויוטה)

הפריוס פלאג-אין מצוידת בסוללת ליתיום-יון בעלת קיבולת 8.8 קו”ש, קיבולת כפולה מאשר בדגם היוצא ולמרות זאת משקל הסוללה גדל ב-50% בלבד ל-120 ק”ג. הסוללה ממוקמת בחלקה האחורי של המכונית מתחת לריצפת תא המטען ותופסת נפח 145 ל’, 66% יותר מהסוללה הקודמת. את הסוללה ניתן לטעון משקע ביתי 200 וולט/10 אמפר בשלוש שעות; ניתן להתקין בבית חיבור חשמלי לטעינה מהירה יותר ולקצר את משך הטעינה לשעתיים. טעינה מהירה יכולה להתבצע ב-20 ד’ למצב 80%.

לפריוס PHV (טויוטה השמיטה את ה-E), טווח נסיעה חשמל של 45 ק”מ, שעשוי להספיק למשתמשים רבים. טווח הנסיעה המרבי, ללא תדלוק מחושב על 1,000 ק”מ, לפי צריכה של 4.5 ל’/100 ק”מ. אולם צריכת הדלק המשוקללת עומדת על 77 ק”מ לליטר דלק. המכונית השיגה ציון ירוק 1.

יוניון מוטורס משווקת את הדגם ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר, ציון 8 (מתוך 8). לדגם מערכת מולטימדיה המוצגת על מסך 8 אינצ’ בקונסולה המרכזית ומערכת תומכת עברית.

לשיווק הדגם יוניון מוטורס עושה שימוש בשתי חברות חדשות יחסית בקבוצת יוניון: יוניון מוביליטי מספקת שירותי מימון וליסינג ללקוחות החברה ו-EV-Edge מציעה עמדות טעינה.

מחירים:

טויוטה פריוס פלאג-אין – החל מ-164,900 ש’ (בתקופת ההשקה כולל כבל מטען המתחבר לשקע ביתי).

 

 

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!