היי-טק: טויוטה משיקה מערכת ניווט ומערכת זיהוי קול הייברידיות

  • שתי המערכות משלבות פעולה בענן עם פעולה על המחשב במכונית.
  • מסוגלת לבחור נתינים רבים יותר ומהירים יותר ליעד.
  • זיהוי קולי משופר מאפשר גמישות רבה יותר בתפעול.

אוטוניוז, 18.09.2017 – טויוטה חשפה לאחרונה מערכת ניווט הייברידית ומערכת וזיהוי קול הייברידית פועלות בשילוב של מחשוב ענן ומחשוב על המכונית. המערכת החדשה מסוגלת לחשב נתיבים מהירים יותר ליעד; לספק מגוון גדול יותר של נתיבים לבחור מהם; לספק גמישות גדולה יותר בחיפוש אחר יעדים; הפעלה קלה יותר של מערכת המולטימדיה באמצעות הקול.

מערכת הניווט ההייברידית מבוססת על מחשוב ענן ומחשוב במכונית. הנתונים לניווט נאספים מהענן ומבוססים בין השאר על קופסת איסוף נתונים המותקנת במכוניות. המסלולים מחושבים בענן ומועברים למכונית. הפונקציה ההייברידית נדרשת כאשר התקשורת, מסיבות שונות, ואז עיבודי הנתונים מבוצעים באמצעות מחשב המכונית, או כאשר נדרש עיבוד נתונים מהיר יותר כדי לחשב את הנתיב. מהנדסי טויוטה גם שיפרו את יכולת החיפוש של המערכת.

מערכת זיהוי הקול ההייברידית פועלת אף היא בענן ובמחשב המכונית ומתפעלת את מערכת המולטימדיה. המערכת עוברת אוטומטית בין הענן למחשב המכונית בהתאם לטבע הפקודות הקוליות כדי להבטיח פעולה חלקה של המערכות.

הזיהוי הקולי מחולק לשתי מערכות, זיהוי ענן וזיהוי במכונית. עד כה מערכת הזיהוי הקולי מבוססת הענן של טויוטה היתה מוגבלת לכמה תחומים מוגדרים מאד כמזג אויר, חדשות ושירותים נוספים. המערכת שפעלה על מחשב המכונית היתה מוגבלת עוד יותר. המערכת החדשה פועלת באופן עצמאי ובוחרת את הפלטפורמה שבה היא תשתמש, ענן או מחשב במכונית והיא פשוטה ונוחה יותר לתפעול וגמישה יותר ביכולותיה.

שתי המערכות החדשות ישווקו בשלב זה ביפן בלבד.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!