נאסקאר האירופית: נצחון שני בסוף השבוע לדאי, הגדיל את יתרונו באליפות

  • אלון דאי זינק מהפול פוזישן והוביל לאורך כל המרוץ.
  • שני יריביו העיקריים לאליפות סיימו באמצע העשיריה השניה.
  • המרוץ האחרון בסדרה בחודש הבא.

אוטוניוז, 17.09.2017 – אלון דאי, בשברולט SS של קבוצת CAAL Racing, ניצח היום (א’) גם במרוץ השני של חצי הגמר בסדרת הנאסקאר האירופית והשלים ‘סויפ’ של שני המרוצים של סוף השבוע במסלול האיטלקי פרנצ’יהקורטה. הפעם, לכאורה, עבודתו של דאי היתה קלה יותר. הוא זינק מהפול פוזישן והוביל מהתחלה ועד לסיום כשהוא מגדיל את יתרונו בהתמדה. אולם שתי מכוניות בטיחות שנשלחו למסלול מחקו פעמיים יתרון של כחמש שניות ואילצו את דאי להתרכז כל פעם בזינוק כדי להשאר מלפנים. וזה מה שקרה.

בסיום 25 ההקפות הקדים דאי את מרק גוסנס הבלגי ב-4.2 שנ’. פרדריק גאביון סיים במקום הרביעי ואנתוני קומפן במקום ה-16 מקום אחד אחרי בורחה גארסיה שעד אתמול הוביל באליפות, כך שלא רק הביצועים המבריקים של דאי ב-24 השעות האחרונות קרבו אותו לאליפות הנאסקאר האירופית, אלא גם התוצאות של יריביו.

בסיכומו של סוף השבוע דאי הוביל ב-48 מ-50 ההקפות, זכה בנצחונו הרביעי העונה והתשיעי בקריירה בסדרת הנאסקאר האירופית. אבל יתכן שאת גולת הכותרת של העונה הוא יזכור דווקא את ההשתתפות ב’דבר האמיתי’, מרוץ בסדרת הנאסקאר מונסטר האמריקנית.

הסיבוב האחרון באליפות יערך בחודש הבא במסלול זולדר, בלגיה. זהו מסלול כביש מהסוג שדאי מצטיין עליהם כך שסיכוייו לזכות באליפות השתפרו משמעותית בסוף השבוע האחרון.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!