שיפור בביצועים של ניסני בסיבוב השני בפורמולה V8, עדיין מחפש נצחון

  • רוי ניסני צבר 30 נקודות (מתוך 50 אפשריות) בשני מרוצים בספא-פרנקושאמפ.
  • סיים שני במרוץ הראשון ורביעי במרוץ השני.
  • עדיין נמצא במרחק מרוץ אחד מהצמרת.
רוי ניסני בסיום המרוץ (צילום מסך)
רוי ניסני. (תמונת ארכיון, צילום מסך)

אוטוניוז, 06.05.2017 – רוי ניסני, בשורות קבוצת PR Motorsport, סיים במקומות שני ורביעי בשני המרוצים של סוף השבוע השני בעונת 2017 בסדרת העולמית לפורמולה 3.5 ל’ V8 שנערכו על בספא-פרנקושאמפ, בלגיה.

למרוץ הראשון, שנערך על מסלול הגרנד פרי אתמול (ו’), זינק ניסני מהמקום החמישי, ובתוך שלוש הקפות עלה למקום השני בו הוא נותר עד לסיום, 2.929 שנ’ אחרי הנהג המכסיקני אלפונסו סליס ג’וניור שניצח לראשונה העונה. “זה היה מרוץ מרהיב, הצלחתי לעקוף כמה מהחבר’ה ואז, כשהייתי במקום השלישי, היה לי מאבק גדול עם חברי לקבוצה לשעבר, [רנה] בינדר. בסופו של דבר הייתי קרוב מאוד, יכולתי לתפוס את אלפונסו. זה היה מרוץ טוב,” סיכם ניסני, לאתר האינטרנט של האליפות, את המרוץ שהניב לו את התוצאה הטוב ביותר העונה.

למרוץ השני, היום אחר הצהריים, שנערך על מסלול קצר יותר, זינק ניסני מהמקום החמישי וסיים רביעי. במרוץ ניצח מאטווס איזקיאן הרוסי, שזינק מהמקום הרביעי, נפל לאחור ועקף גם את ניסני בדרכו לנצחון.

בכל סוף השבוע צבר ניסני 30 נקודות ואחרי ארבע מרוצים יש לו 45 נקודות. בסדרה מוביל סליס, שבזמנו החופשי הוא הנהג השלישי של קבוצת הפורמולה 1 פורס אינדיה, עם 63 נקודות לפני פייטרו פיטיפאלדי, מנצח שני המרוצים הראשונים, עם 62 נקודות.

ליווי ל-WEC

סידרת הפומולה V8 נערכת השנה כאירוע מלווה את מרוצי ה-WEC למכוניות ספורט ומאפשרות למנהלי קבוצות הדרג השני בספורט המוטורי האירופי לגלות ולבחון את הכשרונות הצעירים בפורמולה V8, שכולם שואפים להגיע לפורמולה 1, אבל רק מעטים מהם יגשימו את החלום ומסלולם עשוי להוביל אותם דווקא ל-WEC. יתכן שגם זו אופציה עבור ניסני.

המרוץ הבא בסדרה יערך בסוף השבוע הקרוב במונזה, איטליה. שלושה מהמרוצים השנה יערכו מחוץ לאירופה, במכסיקו, ארה”ב ובחריין.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!