קרמבה סיקיוריטי גייסה 12 מיליון דולר, משקיעים חדשים מיפן וארה"ב

  • חברת הסייבר סיקיוריטי גייסה 12 מ' ד' בהובלת YL Ventures ו-Fontinalis Capital.
  • יצרה התקשרויות עם 16 גורמים בתעשיית הרכב לשיווק הטכנולוגיה.
  • שוק הסייבר סיקיוריטי אמור לצמוח בקצב שנתי ממוצע של 102% לפחות עד 2021.
ארבעת מייסדי החברה (מימין לשמאל): עמי דותן, דוד ברזילי, טל בן-דוד, אסף הראל (קרמבה סיקיוריטי)
ארבעת מייסדי החברה (מימין לשמאל): עמי דותן, דוד ברזילי, טל בן-דוד, אסף הראל (קרמבה סיקיוריטי)

אוטוניוז, 16.05.2017 – קרמבה סיקיוריטי, המפתחת פתרונות סייבר סיקיוריטי, הודיעה על השלמת סבב B  וגיוס 12 מ' ד'. בסך הכל החברה גייסה בשנה האחרונה 17 מ' ד'. את הסבב הנוכחי הובילו YL Ventures ו-Fontinalis Capital. "הגיוס המהיר נובע מהתלהבות המשקיעים ממסר הלקוחות הרב שהחברה צברה מאז השקת המוצר," נמסר בהודעה לעתונות.

שיטת האבטחה של קרמבה סיקיוריטי היא מעין 'אבטחה מונעת' שבה האקרים נחסמים לפני שהם חודרים למערכת הרכב. "רק מה שהוא חלק מקוד הגדרות היצרן יוכל לעבוד ברכב, ולא שום דבר אחר," אמר בהודעה לעיתונות עמי דותן, מייסד משותף ומנכ"ל קרמבה סקיוריטי. "ברגע שהמערכת מזהה קוד זר, או נסיון למתקפת in memory, היא מונעת ביצוע של המתקפה. הגישה הדטרמיניסטית שלנו עומדת בניגוד מוחלט לפתרונות מבוססי רשת המתבססים על הסתברויות וסטטיסטיקות בניסיונם לזהות פצחנים לאחר שהם כבר חדרו לרכב, לדווח על המתקפות ולנסות לעצור אותן , תוך יצירת סיכון של התרעות שווא".

לדברי החברה הגישה של קרמבה סיקיוריטי אינה מצריכה חיבור לרשת והשלכותיה על ביצועי הרכב זניחות.

ממחקר של חברת GSMA עולה שהשוק העולמי עבור סייבר סיקיוריטי צפוי לצמוח בשנים הקרובות בקצב שנתי של 102% ל-1.1 מיליארד ד' בסוף 2020 מ-17 מ' ד' ב-2015.

משקיעים חדשים

בסבב הגיוס הנוכחי הצטרפו המשקיעים גלנרוק ישראל, וארבעה משקיעים אסטרטגיים חדשים: Paladin Capital Group – קרן השקעות אמריקאית ממוקדת השקעות בשווקים ממשלתיים ומסחריים בתחומי בטחון ומודיעין; Liberty Mutual Strategic Ventures – זרוע השקעות ההון סיכון של חברת הביטוח הגלובלית Liberty Mutual ;  Presidio Ventures- קרן ההשקעות של תאגיד Sumitomo היפני ; Asgent – ספקית פתרונות אבטחת מידע יפנית הנסחרת בבורסת טוקיו. עבור פלאדין קפיטל, ליברטי מיוטואל ופונטינליס פרטנרס, ההשקעה בקרמבה סיקיוריטי הינה השקעה ראשונה בחברה ישראלית.

קרמבה מדווחת שבתוך שנה מהצגת הפתרון שלה "הצליחה החברה להגיע ל- 16 התקשרויות עם ספקיות רכבים וספקיות ציוד ליצרני הרכב."

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*