קבוצת אלון חנכה "מוסך מומחה" למשאיות, הראשון מסוגו

  • המוסך יעניק טיפול "מוסך מומחה" למשאיות מרצדס-בנץ ואיווקו.
  • בהתאמת המוסך הושקעו 20 מ' ש'.
  • החברה צופה הוזלה ניכרת בעלויות תחזוקת משאיות.
מוסך אלון "מוסך מומחה" למשאיות (יח"צ)
מוסך אלון "מוסך מומחה" למשאיות (יח"צ)

אוטוניוז, 21.12.2016 – קבוצת אלון חנכה בשבוע שעבר את מוסך המשאיות הראשון בישראל המוכר כ"מוסך מומחה". "מוסמך מומחה" הינו קטגוריה חדשה של מוסכים, הפועלים לפי תקנים של משרד התחבורה ובהתאם להוראות יצרניות המשאיות בהן מטפל המוסך, אולם המוסך אינו מורשה היבואנית המוסמכת של המותג. הטיפולים במוסך מומחה מוכרים לצורך שמירת אחריות של כלי הרכב.

בהתאמת המוסך שחנכה אלון, הפעילה בתחום המשאיות כבר שנים רבות, הושקעו 20 מ' ש' והוא נמצא בצומת כנות. המוסך מוגדר כ"מוסך מומחה" עבור משאיות מתוצרת מרצדס-בנץ ואיווקו. עד 2013 המוסך היה מוסך מורשה למשאיות מרצדס. בהודעה לעיתונות מסרה החברה שהטיפולים במוסך יוזלו בעשרות אחוזים בהשוואה לטיפולים במוסכים של היבואניות או במוסכים מורשים. ההוזלה מתאפשרת מאחר שאלון עוסקת גם ביבוא חלקי חילוף "ומגלגלת את החיסכון של פערי התיווך ישירות לבעלי הרכבים." בנוסף החברה מסרה שגם תמחור שעות העבודה זול יותר מאחר שהיא אינה כפופה ל"שעתוני עבודה יקרים של מוסכי יבואן."

להערכת החברה החלפת רכיבים המוחלפים בתדירות גבוהה כמו מסנני שמן ובלמים תהיה זולה ב-20%-30% בהשוואה למוסכי היבואנים.

במוסך נמצאים מחשבים מקוריים לאבחון תקלות תוכנה ועלות השירות שלהם נמוכה לדברי ההודעה לעיתונות, ממחירי היבואניות. בדיקות המחשב במוסך אלון יינתנו בחינם.

בנוסף לכך אלון הגיעה להסכמים עם חברות ביטוח למשאיות שמאפשרים להציע חלפים מקוריים משומשים במחיר מוזל במיוחד. הקבוצה מדווחת שברשותה מלאי חלפי המשאיות הגדול בישראל ובנוסף לחלפים משומשים אלון מבצעת יבוא מקביל לחלקים מקוריים וחלקים תחליפים.

אלון גם תפעיל שירות 24/7 למוקד טלפוני אקטיבי שיהיה זמין בכל שעות היממה. המוקד יוכל לשגר סיוע ללקוחות בכל רחבי הארץ, כולל גרר כשיתעורר בכך צורך.

קבוצת אלון משמשת היום כסוכנות למכירות של משאיות הינו, המיובאות ע"י יוניון מוטורס. בנוסף היא היבואנית של מוצרי פיאגו אולם בגלל בעיות תקינה היבוא הופסק. החברה מקווה לחדש את היבוא בשנה הבאה אחרי שבעיות התקינה ייפתרו.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*