פיג’ו-סיטרואן חוזרת לארה”ב, אבל עדיין לא בשיווק מכוניות

  • PSA תשתף פעולה עם TravelCar בשירות השכרת מכוניות.
  • חלק מתכנית הקבוצה לפעילות בתחומי ניידות נוספים.
הלוגו של Free2Move
הלוגו של Free2Move

אוטוניוז, 10.04.2017 – קבוצת פיג’ו-סיטרואן החלה להפעיל שירות שיתוף מכוניות בלוס אנג’לס, כחלק מתכניתה של הקבוצה להשתלב מחדש בשוק הרכב האמריקני ולהרחבת פעילותה לתחומי ניידות חדשים. PSA פועלת באמצעות המיזם Free2Move שהוקם בשנה שעברה במטרה לשמש את הקבוצה בפעילויות ניידות שאינן אוטומוטיביות. המיזם פועל או יפעל בתחומים של שיתוף מכוניות שיופעלו ע”י הקבוצה, שירותי קישוריות, שירותים לציי רכב ושירותים פיננסיים.

הפעלת שירות השיתוף משדה התעופה של לוס אנג’לס, השני בגודלו בארה”ב, החלה ב-3 באפריל, כאשר בראש הפעילות עומד לארי דומיניק, שהתמנה סגן נשיא בכיר וראש PSA בצפון אמריקה. לדומיניק ניסיון של יותר מ-30 שנה בתעשיית הרכב בצפון אמריקה בתפקידים שונים עם ג’נרל מוטורס, קרייזלר, ניסאן ולאחרונה ב-TrueCar.

PSA תשתף פעולה עם TravelCar, חברה צרפתית המפעילה שירות חניה חינם בשדות תעופה, ומשכירה את המכוניות החונות ללקוחות מזדמנים. המיזם המשותף יציע שלושה שירותים: שירות חניה חינם רגיל, שירות חניה מוזלת ללקוחות שאינם רוצים שמכוניתם תושכר ושירות השכרת מכוניות במחירים הנמוכים ממחיר השכרה רגילים, לפי הודעה של PSA. לרגל השקת הפרויקט החדש TravelCar גייסה 15 מיליון יורו בסיוע של קבוצת PSA וחברת הביטוח הצרפתית MAIF.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!