פיג’ו, ניסאן וקבוצת פיאט-קרייזלר ידלגו על תערוכת פרנקפורט, חברות טכנולוגיה ייקחו בה חלק

  • חמישה חודשים לפני התערוכה מתברר שמספר רב של מותגים ייעדר ממנה.
  • יצרניות הרכב מתאימות את שיטות השיווק לאמצעי השיווק המשתנים.
  • בתערוכה ייקחו חלק חברות טכנולוגיה.

אוטוניוז, 09.04.2017 – יצרניות הרכב ממשיכות להפוך ליותר בררניות בבחירת תערוכות המכוניות שבהן ישתתפו. אחרי שבשנה שעברה פורד דילגה על תערוכת המכוניות של פאריס, פיג’ו, ,DS פיאט, אלפא רומיאו, ג’יפ, מיצובישי וולבו וניסאן יוותרו על תערוכת המכוניות של פרנקפורט בספטמבר הקרוב, דיווח האוטומוטיב ניוז יורופ, דיווח שבחלקו אושר ע”י ה-VDA, התאחדות יצרניות הרכב הגרמנית, המארגנת את האירוע.

דובר מטעם PSA אמר שמותגי הקבוצה שוקלים השתתפות בתערוכה של מתוך “הרגל.” סיטרואן ייקח חלק בתערוכה, מאחר שלמותג יהיו חידושים להציג.

קבוצת FCA לא אישרה ששלושה מותגיה העיקריים יעדרו מהתערוכה.

עלות השתתפות בתערוכה יכולה להסתכם בסכום בן שבע ספרות ביורו והשינוי בהרגלי הרכישה גורמים ליצרניות הרכב לשקול מחדש את התועלת שבהשתתפות בתערוכה, בעידן שבו האינטרנט מציע אמצעי שיווק חדשים וחדשניים וחברות הרכב נאלצות להשקיע סכומים גדולים במו”פ לקראת עידן מוטורי חדש.

פורד, שמכירותיה בצרפת הן נמוכות יחסית, ויתרה על תערוכת פאריס בשנה שעברה. רולס-רויס אף היא לא השתתפה בתערוכת המכוניות של פאריס, אולם ספק אם תחמיץ את התערוכה בגרמניה, מאחר שהמותג נמצא בבעלות גרמנית, קבוצת ב.מ.וו, וגם השוק הגרמני עשיר יותר.

דובר מטעם ה-VDA מסר שיותר מ-50 מותגים מכל העולם ייקחו חלק בתערוכה ובהם “יצרניות צעירות מאסיה,” שיציגו לראשונה בתערוכה שבמקביל להן ייקחו חלק בתערוכה גם חברות טכנולוגיה כמו Qualcom, IBM וסוני.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!