פורסייט סיימה מבחני כביש למערכת בטיחות, תציג אותה בסוף החודש

  • פורסייט אוטומוטיב השלימה פיתוח גירסה אלפא של מערכת בטיחות.
  • לדברי החברה ביצועי המערכת עולם על אלה של מתחרות.
  • תציג את המערכת בסוף החודש באירוע משקיעים, לקוחות ואנליסטים בת”א.

אוטוניוז, 05.01.2016 – חברת פורסייט אוטומוטיב, המפתחת מערכות בטיחות לרכב, הודיעה אתמול (ה’) בהודעה לבורסה, על השלמת פיתוח גירסה אלפא של מערכת בטיחות המסוגלת לגלות עצמים בכביש, להתריע מפני סכנות, למנוע תאונות ולשפר את רמת הבטיחות של כלי הרכב. גירסת האלפא נבחנה לדברי החברה, בסידרת ניסויים “ארוכה” בדרום הארץ ובמרכזה, בתנאי מזג אויר ותאורה משתנים ו”ביצועי המערכת היו משביעי רצון ויציבים,” לדברי החברה.

בניסיון השוואתי מול מערכת של יצרנית מערכות התראה דומות הודיעה פורסייט שמערכת האלפא שלה גילתה עדיפות בביצועים. הטכנולוגיה של פורסייט מבוססת על ניתוח צילומי ווידיאו וטכנולוגיית תלת מימד.

פורסייט מתכננת להשיק את המוצר החדש לקראת סוף החודש בתל אביב ללקוחות פוטנציאליים, שותפים אסטרטגיים ומשקיעים.

בסוף החודש שעבר הודיעה פורסייט על חתימת הסכם עם אמפרסט מערכות בע”מ, החברה שפיתחה את מערכות הבקרה של מערכת כיפת ברזל. בכוונת החברה לשלב מערכות אלה בכלי רכב אוטונומיים והמערכת של אמפרסט תשמש כפלטפורמה למערכות שיאחדו חיישנים שונים.

פורסייט היא עדיין חברה קטנה עם 15 עובדים (לפי פרזנטציה של החברה לשוק ההון באוקטובר האחרון) ונסחרת בבורסה בת”א עם שאיפה להנפיק בנאסד”ק. בבורסה בת”א שווי החברה עמד היום (ה’) לפני הצהריים על כ-139 מ’ ש’, אחרי עליה של 3.1% מתחילת המסחר.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!