פורמולה V8: פרישה ומקום שלישי לרוי ניסני במרוצי פתיחת העונה

  • בעונה שלישית בסידרה ניסני, בקבוצה חדשה, סבל פעם נוספת ממקצי דירוג חלשים.
  • פרש במרוץ הראשון אחרי תאונה בהקפה הראשונה.
  • פייטרו פיטיפאלדי ניצח בשני המרוצים הראשונים.
רוי ניסני (מימין) על הפודיום מרוצה ממקום שלישי במרוץ השני (פורמולה V8)
רוי ניסני (שני מימין) על הפודיום מרוצה ממקום שלישי במרוץ השני (פורמולה V8)

אוטוניוז, 16.04.2017 – קבוצת לוטוס שמרה על רקורד של 100% הצלחה בסילברסטון, המסלול במרכז אנגליה, כאשר פייטרו פיטיפאלדי נהגה הצעיר והחדש של הקבוצה, ניצח בשני המרוצים שנערכו אתמול (שבת) והיום אחר הצהריים בפתיחה מושלמת לעונת 2017 בסדרה העולמית לפורמולה V8, נפח 3.5 ל’. עבור הנהג שניצח בשורות לוטוס את שני המרוצים בסילברסטון בשנה שעברה, רוי ניסני, סוף השבוע היה מושלם פחות. בשורות קבוצתו החדשה, RP Motorspor, הוא פרש כבר בהקפה הראשונה במרוץ הראשון וסיים במקום השלישי ועל הפודיום במרוץ השני, בסדרה בה הוא מתחרה עונה שלישית ברציפות.

“אחרי שני ניצחונות בשנה שעברה, השארתי בסיס טוב לפייטרו לחזור על הביצועים שלי ב-2016. כל הכבוד לו על כך, אבל המרוץ שלי לא היה הטוב ביותר. ניסיתי לשמור על המקום השני אחרי הזינוק אבל הפיט סטופ שלנו לא היה מושלם ואיגור (אורדשנקו) הצליח לעקוף אותי,” סיכם ניסני את המרוץ השני, שבו כאמור סיים על הפודיום.

ניסני זינק למרוץ הראשון מהמקום העשירי, אחרי שקבע במקצה הדירוג זמן של 1:44.680 ד’, פיגור של 3.378 שנ’ מהמקום הראשון. למרוץ השני זינק ניסני מהמקום השלישי, הפעם בפיגור של 1.484 שנ’ מהפול פוזישן. הוא הצליח לטפס למקום השני, אבל פיטיפאלדי, נכדו של אמרסון פיטיפאלדי, פעמיים אלוף העולם בשנות ה-70′, היה מי שהשלים פתיחה מושלמת לעונה והשאיר לניסני טעם של החמצה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!