פורמולה V8: ניסני צבר 20 נקודות בשני מרוצים, אבל זכיה באליפות נותרה תיאורטית בלבד

  • מקצי דירוג חלשים פגעו באפשרויות של ניסני לנצח.
  • פייטרו פיטיפאלדי מוביל באליפות כשנותרו עוד שני מרוצים לסיום העונה.
  • המרוץ האחרון יערך בבחריין בעוד כחודשיים.
ניסני בראיון מיד אחרי המרוץ (צילום מסך)

אוטוניוז, 16.09.2017 – שני מקצי דירוג חלשים של רוי ניסני ומרוצים טובים יותר, אפשרו לנהג המרוץ הישראלי לצבור 20 נקודות בשני מרוצי סדרת הפורמולה V8 שנערכו אתמול (ו’) והיום באוסטין, טקסס. כשנותרו עוד שני מרוצים לסיום העונה ו-50 נקודות בקופה, לניסני 174 נקודות והוא מפגר אחרי פייטרו פיטיפאלדי, המוביל בסדרה, ב-48 נקודות. תאורטית לניסני סיכוי קלוש לזכות באליפות, מעשית סיכוייו אבדו ולו בגלל העובדה שבינו לבין פיטיפאלדי מפרידים שלושה נהגים ולעוד נהג אחד מספר נקודות זהה לזה של ניסני.

למרוץ הראשון זינק ניסני מהמקום העשירי וסיים אותו במקום השישי. במרוץ ניצח בן קבוצתו לשעבר, רנה בינדר, שזינק מהפול פוזישן והוביל לאורך כל המרוץ. פיטיפאלדי סיים במקום השלישי.

למרוץ השני זינק ניסני מהמקום השביעי והפעם סיים במקום הרביעי, שיפור של שלושה מקומות.

שני המרוצים האחרונים בסדרה יערכו בבחריין בעוד כחודשיים. לניסני אלה צפויים להיות המרוצים האחרונים בסדרה אחרי שלוש עונות שבהן הוא השיג מספר נצחונות אבל דווקא העונה השלישית, כשהוא ותיק ומנוסה יותר מכל המתחרים האחרים בסדרה, מסתיימת בקול ענות חלושה.

פיטיפאלדי יגיע לשני המרוצים האחרונים כשהוא מוביל עם 223 נקודות לפני איסאקייאן שלו 209 נקודות. פיטיפאלדי פרש מהמרוץ השני ואיסיקייאן לא הצליח לסיים במקום גבוה משביעי והחמיץ הזדמנות לצמצם את הפער עוד יותר. אורודוז’ב היה המרוויח הגדול של סוף השבוע, עם נצחון ומקום שני ועם 198 נקודות, בפיגור 25 נקודות מפיטיפאלדי, הוא עדיין רשאי לפנטז על אליפות.

 

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!