פורמולה V8: בסוף שבוע מאכזב ניסני איבד הסיכוי לזכות באליפות

  • מקצי דירוג חלשים, תאונה במרוץ השני ו-6 נקודות מסוף השבוע קברו את העונה של ניסני.
  • פיטיפאלדי ניצח בשני המרוצים והתקרב לזכיה באליפות.

אוטוניוז, 04.09.2017 – רוי ניסני סיים אתמול (א’) את אחד מסופי השבוע המאכזבים בקריירת המרוצים שלו, כאשר בשני מרוצים בסדרת הפורמולה V8 שנערכו במסלול האחים רודריגז במכסיקו סיטי, צבר שש נקודות בלבד והתרחק מהמאבק על האליפות. ניסני סיים במקום התשיעי במרוץ הראשון ובמקום השמיני במרוץ השני, בפיגור של שתי הקפות מהמנצח. לקראת סיום המרוץ התחככו המכוניות של ניסני ומטבוס איסקייאן, שניסה לעקוף את ניסני שהיה במקום השלישי ובדרכו לפודיום מפתיע, שלא התגשם. ניסני, שלפי דיווח באוטוספורט סבל לאורך כל סוף השבוע מבעיות במתלי המכונית, סיים את המרוץ כשמכוניתו צמודה לגדר הבטיחות בעוד איסקייאן סיים רביעי בלבד, אחרי שמחצית הכנף הקדמית שלו נשברה. מאחר ששלושה נהגים פרשו ניסני דורג במרוץ השני במקום השמיני.

סוף השבוע התחיל באופן לא מיטבי, כאשר ניסני במכונית RP Motorsport, בפעם הראשונה על המסלול המכסיקני, בדומה למרבית המתחרים האחרים,  סיים את מקצה החימום הראשון במקום התשיעי מבין 11 מתחרים בפיגור של 1.18 שנ’ מאיגור אורדוז’ב הרוסי שקבע את הזמן המהיר ביותר.

מקצי הדירוג לא היו טובים יותר. את הראשון סיים ניסני במקום התשיעי, 1.212 שנ’ אחרי פיטיפאלדי שקבע את הזמן המהיר ביותר ואת השני במקום העשירי בפיגור של 1.392 שנ’ מהמקום הראשון. פייטרו פיטיפאלדי זכה פעמיים בפול פוזישן ובשני המרוצים זינק היטב וניצח בסיומם.

כשנותרו עוד ארבע מרוצים בשני מפגשים לסיום העונה פיטיפאלדי הוא המועמד העיקרי לזכיה באליפות אחרי שצבר 208 נקודות והוא מקדים את איסקייאן עם 193 נקודות וסליס עם 178 נקודות. לניסני 154 נקודות והוא מדורג חמישי באליפות, כאשר סיכוייו לזכות באליפות הם כעת קלושים ביותר.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!