פורד חשפה את הפיאסטה החדש בארבע גירסאות

  • פורד פיאסטה, שיוצרה לראשונה לפני 40 שנה, הציג דגם חדש.
  • גירסת Viganle איכותית וגירסת Crossover הינם החידושים העיקריים.
  • מערכת אודיו של B&O מותקנת במכונית.

30

אוטוניוז, 30.11.2016 – פורד חשפה אתמול (ד’) את הפיאסטה החדשה עם ארבע גרסאות לייצור עם ההשקה בקיץ 2017: פיאסטה טיטניום, פיאסטה STT גירסת הביצועים, פיאסטה ויגנאלה הגירסה היוקרתית ופיאסטה אקטיב, גירסת קרוסאובר.

המכונית תושק באירופה בשנה הבאה עם מנועי בנזין ודיזל. המנוע הבסיסי יהיה 3-ציל’ 1.1 ל’, שיחליף את מנוע ה-1.25 ל’ והוא גירסה ללא מגדש טורבו של מנועי ה-Ecoboost. בנוסף לכך יהיה גם מנוע טורבו בנזין אקובוסט 1.0 ל’ והספק 138 כ”ס. מנוע טורבו דיזל בנפח 1.5 ל’ ו-118 כ”ס יהיה זמין אף הוא כשמתחתיו יהיה מנוע דיזל שהספקו 84 כ”ס.

הפיאסטה החדשה תהיה גדולה מקודמותיה ואורכה המרבי צמח ב-71 מ”מ ל-4,040 מ”מ.

פורד מציינת שלדגם החדש יהיו 15 מערכות עזר לנהיגה ובהן גילוי הולכי רגל ומניעת תאונות בלילה; סייע חניה שמסוגל למצוא מקומות חניה ולסייע בתמרוני חניה; מערכת התרעה מתנועה חוצה.

בנוסף לכך זה יהיה הדגם הראשון של פורד בו תותן מערכת שמו B&O Play Sound System. כמו כן תותקן במכונית מערכת קישוריות בשם SYNC 3 של פורד התומכת במסכי מגע.

זו תהיה הפעם הראשונה שפורד תציע עם הפיאסטה דגם יוקרתי תחת המותג האיטלקי המפורם Vignale ובנוסף לכך גירסת קרוסאובר שלא שווקה קודם לכן. המכונית תצויד ב-3 או ב-5 דלתות.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!