פול פוזישן ראשון לניסני, עוד מקום שני בסיום

רוי ניסני בחניית להחלפת הצמיגים, אחוריים בלבד, שבתזמון לא מוצלח הורידה אותו למקום השני (צילום מסך)
רוי ניסני בחניית להחלפת הצמיגים, אחוריים בלבד, שבתזמון לא מוצלח הורידה אותו למקום השני (צילום מסך)

אוטוניוז, 26.06.2013 – רוי ניסני סיים היום (א’) את סוף השבוע הטוב ביותר שלו בעונה וחצי של סדרת הפורמולה V8, ולמרות הכל הוא עדיין ללא נצחון, כאשר סיים במקום השני, מרוץ שני ברציפות ושלישי העונה, אחרי לואי ד’לטראז השווייצרי. אולם ניסני יכול להתנחם, לפחות זמנית, ש-36 הנקודות שצבר בשני המרוצים שנערכו בסוף השבוע קרבו אותו לצמרת האליפות ומעניקים לו תנופה לקראת החצי השני של העונה.

ניסני, במכונית של קבוצת לוטוס צ’כיה, זינק מהפול פוזישן הראשון בקריירת הפורמולה V8, למרוץ השני של הסיבוב הרביעי 2016 בפול ריקאר, צרפת, אבל תזמון לא מוצלח של החלפת הצמיגים הוריד אותו למקום השני. ניסני הוביל ב-14 ההקפות הראשונות. ד’לאטרז נכנס להחלפת הצמיגים בהקפה השמינית וניסני המתין עד לסיום ההקפה ה-14, אבל ה-undercut של ד’לטראז הספיק לו כדי לעלות למקום הראשון אחרי עצירת הצמיגים של ניסני, שנותרו לו 13 הקפות לרדוף אחרי ד’לאטרז, ללא הצלחה והוא סיים בפיגור של 2.878 שנ’ מהמנצח. מאחורי בפיגור של כמעט 7 שניות סיים אורדוז’ב הרוסי שניצח אתמול.

רוי ניסני בסיום המרוץ (צילום מסך)
רוי ניסני בסיום המרוץ (צילום מסך)

ניסני צבר בסוף השבוע האחרון 36 נקודות מתוך 50 אפשריות והוא מדורג במקום החמישי עם 74 נקודות, בפיגור של 58 נקודות מטום דילמאן שמוביל באליפות עם 132 נק’. ד’לאטרז, הנהג היחידי שצבר עד כה שני נצחונות, מדורג שני עם 110 נק’ לפני אורליין פאניס, שסיים רביעי היום, עם 92 נקודות. האוסטרי רנה בינדר, עמיתו לקבוצה של ניסני, מדורג רביעי עם 76 נק’.

הסיבוב הבא של האליפות יערך ב-23-24 ביולי בסילברסטון, בריטניה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!