פולקסווגן סין משקיעה 180 מיליון דולר במיזם עם חברת Mobvoi הסינית

  • החברה הסינית מתמחה בזיהוי קולי.
  • מוצרים של החברה יותאמו לשימוש אוטומוטיבי.
  • המיזם המשותף יפתח מוצרים עבור קבוצת פולקסווגן ויצרניות נוספות.
הפעלה של מראה אחורית שפותחה ע"י Mobvoi (אתר החברה)
הפעלה של מראה אחורית שפותחה ע”י Mobvoi (אתר החברה)

אוטוניוז, 09.04.2017 – קבוצת פולקסווגן סין תשקיע 180 מ’ ד’ במיזם משותף עם סטארטאפ סיני, Mobvoi, המפתח אינטליגנציה מלאכותית. הסטארטאפ, שהוקם ב-2012 ע”י יוצאי גוגל, נתמך ע”י גוגל. בהודעה לעיתונות מסרה Mobvoi שהיא תפתח עבור פולקסווגן ישומים המבוססים על זיהוי קולי ו”טכנולוגיות זיהוי שפה טבעית.” הבעלות על המיזם המשותף תתחלק 50-50.

אחד המוצרים הראשונים שהחברה תפתח תהיה מראה אחורית המסוגלת לספק יכולת ניווט, חיפוש אחר מקומות מעניינים ומערכת אינפוטיינמנט מופעלת קולית. בנוסף למותגי קבוצת פולקסווגן המערכות יהיו זמינות גם ליצרניות רכב נוספות.

לדברי פולקסווגן הברית האסטרטגית החדשה היא אבן דרך עבור הקבוצה בניסיונה לעבוד עם עסקים סיניים.

“החוויה בכלי הרכב של האינטראקציה אדם-מכונה הוא מהמוקדים העיקריים של Mobvoi. באמצעות השותפות של קבוצת פולקסווגן סין בעלי מכוניות רבים יווח בקרוב את השוני שהטכנולוגיות החדשות יכולות להביא,” מסרה פולקסווגן בהודעה לעיתונות.

Mobvoi עוסקת בפיתוח מוצרים מבוססי זיהוי קולי ואמצעים אחרים למוצרים צריכה שונים. בין השאר החברה פיתחה אפליקציה בשם Ticauto המשלבת זיהוי קולי, ניתוח סמנטי, יכולת חיפוש וורטיקאלית וניווט קולי. ה-ticmirror, היא מראה אחורית המאפשרת שימוש במסרים מיידיים, הפעלת מערכת בידור, ניווט קולי הקלטת תנועה ב-HD וראיה לאחור.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!