פולקסווגן חשפה קרוסאובר קומפקטי T-Roc, לסמגנט צומח במהירות

  • ה-T-Roc מגיע לשוק באיחור קל, אבל הצמיחה בסגמנט תואץ בשנים הקרובות.
  • ישווק עם שלושה מנועי דיזל ושלושה מנועי בנזין.
  • תחילת שיווק בגרמניה בנובמבר הקרוב, ברמת מחיר 20,000 יורו.

צילומים: פולקסווגן

אוטוניוז, 23.08.2017 – בתגובה מאוחרת, אבל לא מאוחרת מדי, להתפתחויות בשוק הרכב העולמי, חשפה היום (ד’) פולקסווגן את הקרוסאובר הקומפקטי T-Roc. הדגם החדש המבוסס על פלטפורמת ה-MQB של קבוצת פולקסווגן, ישווק עם 3 מנועי דיזל, שלושה מנועי בנזין, מגוון תיבות הילוכים וגם אופציה להנעה כפולה. מכירות קרוסאוברים קומפקטיים צפויות לזנק בשנים הקרובות ב-65% ולעמוד על 10.6 מ’ יחידות בשנה בתוך 10 שנים, לפי נתונים שפולקסווגן הציגה, כך שלמרות האיחור לשוק, זהו אינו איחור סופני.

שמו של הקרוסאובר החדש נועד לחבר אותו עם סידרת הקרוסאוברים של פולקסווגן, הטיגואן והטוארג, אבל גם להעניק לו צד תוסס יותר המגיע מה’רוק’.

ל-T-Roc גריל רחב הכולל במסגרתו את שתי יחידות התאורה הכפולות. הקווים של הצללית מוארכים ומודגשים ע”י אלמנט כרום בולט במיוחד, שעובר מהקצה התחתון של קורה A ועד לקצה התחתון של קורה C ומזכיר לדברי פולקסווגן מראה של מכונית קופה. כדי לשוות ל-T-Roc מראה קשוח וקשיח הותקן לו פלסטיק שחור המגן על גוף המכונית בסביבות בתי הגלגלים והמפתנים של כלי הרכב וגם על חלקי הגוף מלפנים ומאחור.

ה-T-Roc יתמודד מול כלי רכב כמו טויוטה C-HR, אופל מוקה, רנו קפטור ומייסדת הסגמנט והשלטת בו, ניסאן קשקאי. בישראל קטגוריה זו נשלטת ע”י קיה ספורטאג’.

“ה-T-Roc קובע מדד חדש בקטגוריית ה-SUV הצומחת,” אמר באירוע ההשקה באיטליה ד”ר הרברט דיס, יו”ר מועצת המנהלים של פולקסווגן פרטיות, שרק בסוף השבוע האחרון הודיע בפבל ביץ’, קליפורניה, על השקת דגם חשמלי של ה-I.D. Buzz. “עם הפונקציונליות שלו, היכולת הדינמית והטכנולוגיה, ה-T-Roc מגלם את כל התכונות הטובות של פולקסוואגן. זו אבן דרך באופנסיבת רכבי השטח שלנו.”

נ-T-Roc ייוצר במפעל בסטובאל, פורטוגל ובמפעל בפושאן, סין. כיום 80% מכלי הרכב בקטגוריה הזו נמכרים באירופה ובסין.

פולקסווגן תתחיל לשווק את ה-T-Roc בגרמניה בנובמבר השנה ברמת מחיר של 20,000 יורו.

באופן שנראה חריג בעידן ההנעה האלטרנטיבית, פולקסווגן לא הודיעה על אף גרסת הנעה אלטרנטיבית לדגם החדש.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!