פולקסווגן בהסכם חסות להתאחדות הכדורגל האירופית

  • אחרי שחתמה חוזה עם ההתאחדות הגרמנית פולקסווגן מרחיבה את השיווק באמצעות כדורגל.
  • חתמה עם אופ”א על חוזה חסות לארבע שנים הכולל את יורו 2020.
  • מבקשת לקדם את פלטפורמת המכוניות החשמליות.

אוטוניוז, 10.08.2017 – פחות מחודש אחרי שזכתה במכרז למתן חסות לנבחרת גרמניה בכדורגל, זכתה פולקסווגן במכרז למתן חסות לפדרציית הכדורגל האירופית, UEFA, ששיא פעילותה הוא טורניר יורו 2020, אליפות אירופה בכדורגל. בחוזה לארבע שנים, החל מ-2018, פולקסווגן תהיה “שותף ניידות רשמי של קבוצת הכדורגל הלאומית של אופ”א.” פולקסווגן תיתן חסויות לטורנירים נוספים של אופ”א ביניהם גם אליפות אירופה לנשים בכדורגל.

כנותנת חסות רשמית פולקסווגן תהנה מחבילת זכויות מאסיבית הכוללת פרסום וזכויות לקידום מכירות, זכויות דיגיטליות, כרטיסים, אופציות לאירוח (hospitality). בתקופת הארבע שנים של החוזה ישוחקו כ-500 משחקים.

הדגם העיקרי שפולקסווגן מבקשת לקדם באמצעות החסות הוא ה-I.D פלטפורמת הרכב החשמלי שהמותג מפתח. “מותג פולקסווגן בפעם הראשונה בונה על פלטפורמת תקשורת בינלאומית בכדורגל שתיצור עניין חיובי לא רק ברחבי אירופה אלא גם רחוק יותר,” אמר בהודעה לעיתונות יורגן שטקמן, חברה הנהלת פולקסווגן למכירות.

“כדורגל ופולקסווגן הם המפגש המושלם. הכדורגל משוחק כמעט בכל מדינה – בדיוק כמו המכוניות שלנו, ולכן הספורט מציע לנו הזדמנות מושלמת להציג את האוריינטציה החדשה שלנו. במונחי כדורגל, פולקסווגן תשחק משחק התקפה בשנים הקרובות, אחרי הכל, אנחנו מגלגלים את המתקפה הגדולה ביותר בהיסטוריה של החברה שלנו במונחים של מודלים כמו גם ניידות אלקטרונית,”  אמר הרברט דיס, הבוס של פולקסווגן פרטיות.

טורניר יורו 2020 יערך בפורמט חדש כאשר במקום מדינה אחת (או שתיים כמו בפעם האחרונה) המארחת משחקיו ייערכו המשחקים ב-13 מדינות.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!