פולסטאר, מותג מכוניות ביצועים חשמליות של וולבו

  • יצרנית המכוניות השבדית ממשיכה בהכנות לעידן החשמלי.
  • פולסטאר יתחרה במותגי מכוניות חשמליות של ב.מ.וו ומרצדס.
  • את המותג ינהל מעצב המכוניות שאחראי למהפך בוולבו בשנים האחרונות.
וולבו מכנה את הסימן הזה כטיזר, אולם זה גם יהיה הלוגו של פולסטאר, הרי שהוא דומה למדי לזה של DS (וולבו)
וולבו מכנה את הסימן הזה כטיזר, אולם זה גם יהיה הלוגו של פולסטאר, הרי שהוא דומה למדי לזה של DS (וולבו)

אוטוניוז, 22.06.2017 – וולבו מכוניות מקימה מותג חשמלי תחת השם Polestar. לבד מטסלה, המותג יאתגר תת מותגים כמו סידרת ה-i של ב.מ.וו וה-EQ של מרצדס-בנץ. “עם פולסטאר אנחנו מסוגלים להציע מכוניות מחושמלות לנהגים התובעניים והמתקדמים ביותר בכל פלחי השוק,” מסר בהודעה לעיתונות האקאן סמולאסון, ה-CEO של וולבו. “פולסטאר תהיה מתחרה אמינה בשוק המתעורר של מכוניות חשמליות עם ביצועים גבוהים.”

פולסטאר, שנוסדה ב-1996, היתה סדנה למכוניות, ששיתפה פעולה עם וולבו בפיתוח מכוניות ביצועים ובתכניות המרוצים של היצרנית השבדית. לפני שנתיים רכשה וולבו 100% ממניות פולסטאר.

וולבו מינתה את תומאס אינגנלאת’, מעצב מכוניות, ל-CEO של המותג החדש. אניגלאת’ אחראי לדגם המצליח ביותר של וולבו, ה-XC90 הנוכחי והוא ימשיך להיות חבר הנהלת וולבו מכוניות. “אינגנלאת’ היה ההשראה מאחורי רנסנס העיצוב המנצח של וולבו בשנים האחרונות,” נמסר בהודעה של היצרנית השבדית.

ג’ונתן גודמן, סגן נשיא לתקשורת בוולבו, התמנה ל-COO של פולסטאר.

פולסטאר יהנה מסינרגיות הנדסיות וטכנולוגיות עם וולבו, אבל יהיה לו לוגו משלו. לבד מהדגמים שיישאו את המותג פולסטאר עם הלוגו החדש, מכוניות ספורטיביות של וולבו ימותגו יזכו לזיהוי של פולסטאר, בדומה לגרסאות הספורטיביות של ב.מ.וו תחת המותג M.

פולסטאר צפויה להציג את הדגמים הראשונים שלה בסתיו הקרוב.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!