סייבר: ריקארדו ורוק מאנור ישתפו פעולה בפיתוח פתרונות אבטחה לתעשיית הרכב

  • לרוק מאנור ניסיון מעל 60 שנה בתחום הסייבר.
  • ריקארדו מפתחת טכנולוגיות ומוצרים מתקדמים לתעשיית הרכב.
  • שיתוף הפעולה מיועד ליצור סינרגיה בין פעילויות שתי הקבוצות ופיתוח כלי הגנה למכוניות ולתשתית תחבורה.
דיוויד שימאנס ה-CEO של ריקארדו (מימין) ודייויד קול, הבוס של רוק חותמים על הסכם ההבנות (ריקארדו)

אוטוניוז, 11.09.2017 – קבוצת ריקארדו, יצרנית ציוד ליצרניות רכב, חתמה על הסכם הבנות עם Roke Manor Research לפיתוח פתרונות הגנת סייבר לכלי רכב אוטונומיים ותחבורה מקושרת. “גישה חדשה לתכנון ויישום טכנולוגיית CAV היא חיונית,” אמר דיוויד קול, מנכ”ל רוק מאנור ריסירצ’. “מאינפוטיינמנט, תחזוקה וניווט, למערכות כלי רכב לכלי רכב (V2V) עבור נהיגה אוטונומית – כולם מספקים הזדמנות פוטנציאלית להתקפת פריצה זדונית.

“המפתח הוא לעצב את האבטחה לתוך המוצר, כבר מההתחלה. זה ימנע את הצורך ‘לסתום פערים’ מאוחר יותר. השותפות שלנו עם ריקארדו פירושה שאנו יכולים לפתח במהירות כלים חדשים, תהליכים ותכניות הבטחה שיאפשרו לצרכנים אמון בכלי הרכב החדשים והחכמים שלהם.”

לרוק ניסיון של מעל 60 שנה באבטחת סייבר אצל לקוחות ממשלתיים ומסחריים ושיתוף הפעולה עם ריקארדו נועד לייצור one stop shop למערכות אבטחת סייבר כולל מערכות תשתית.

שתי החברות כבר משתפות פעולה בפרויקט הבריטי 5StarS שמטרתו לפתח דירוג כוכבים לאבטחת סייבר שהצרכנים יוכלו להבינו, בדומה לדירוג ה-EuroNCAP המתאר את רמת בטיחות כלי הרכב. ריקארדו ורוק יוסיפו משאבים לשיתוף הפעולה החדש במקביל למאמציהם במסגרת פרויקט 5StarS, כשהם ישימו דגש על סינרגיות ושילוב של יכולות.

ריקארדו היא מחברות הטכנולוגיה הבולטות בתעשיית הרכב. היא אינה קבוצת טיר 1 במובן המקובל, אלא עוסקת בפיתוחים שונים לתעשיית הרכב ועוסקת פחות בייצור.

“זוהי הוכחה נוספת כיצד ריקארדו מוכנה ומסוגלת לשתף פעולה עם מומחים מובילים, כדי לספק סינרגיות במונחים של טכנולוגיה, מוצרים ושירותים לטובת הלקוחות שלנו,” אמר בהודעה לעיתונות דיוויד שמאנס, ה-CEO של ריקארדו.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!