נאסקאר: הופעה טובה לדאי ומקום 32 בבכורה בנאסקאר

  • אלון דאי זינק מהמקום ה-32 וסיים 32 במרוץ הבכורה בנאסקאר.
  • למד את קשיי הנאסקאר על מכוניתו, כאשר היה מעורב בתאונה.
  • מקווה לחזור לסידרה בהמשך.

 

מכונית הטויוטה של דאי בדרך לפיטס אחרי שנפגעה בתאונה (יוטיוב, צילום מסך)
מכונית הטויוטה של דאי בדרך לפיטס אחרי שנפגעה בתאונה (יוטיוב, צילום מסך)

אוטוניוז, 26.06.2017 – אלון דאיי סיים אתמול במקום ה-32 במרוץ הנאסקאר בסונומה, קליפורניה. דאי, במכונית טויוטה מס. 23 של קבוצת BK Racing זינק מהמקום ה-32 ונע לאורך המרוץ בין המקומות ה-30 ל-36 במרוץ שזינקו אליו 38 מכוניות.

“עשינו אתת המיטב בנסיבות,” אמר דאי בסיום. “לרוע המזל אני לא יודע מה קרה בפניה 11 שספגתי חבטה, ואבדתי חצי מכונית. אני יודע שהמהירות היתה במיוחד לקראת סוף המרוץ. אני מקווה לחזור חזק יותר. Racing is racing ובסופו של דבר הבנתי שאני מסוגל לשמור על המהירות עם כמעט כל מכונית. אבל כמו שאמרתי עם המכונית הזאת היה כמעט בלתי אפשרי לעשות משהו כשהמכונית נראית כמו זה, וכן עשינו את המיטב ונעשה טוב יותר.”

דאיי החל את סוף השבוע כאשר סיים במקום ה-23 באחד ממקצי החימום אבל עשה רק הקפת דירוג אחת, שבה הוא עוכב ע”י אחד המתחרים וזינק למרוץ מהמקום ה-32. במהלך המרוץ היה דאי מעורב בהתנגשות שבה התעוות מכסה המנוע והוא נאלץ לחזור לפיטס כדי לתקנו.

דאי מתראיין אחרי המרוץ (יוטיוב, צילום מסך)
דאי מתראיין אחרי המרוץ (יוטיוב, צילום מסך)

לקראת סוף המרוץ הוא הצליח להתקדם למקום ה-32, ולהציג כמה שנראה כמה עשרות אלפי קילומטרים מקליפורניה, כהתאקלמות סבירה בסבב האמריקני, במרוץ על מסלול כביש, אחד משני מסלולי כביש עליהם מתחרה סידרת הנאסקאר בעונה של כ-35 מרוצים.

דאי, שהיה אתמול אחד מחמישה נהגים שעשו את הבכורה שלהם בסידרה, מקווה לקחת חלק גם במרוץ הכביש השני של העונה, בוטקינס גלן, ניו יורק.

דאי זכה בחמש נקודות אליפות.

 

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!