מרצים מארה”ב ואוסטריה בכנס המכונית המקושרת השבוע

אוטוניוז, 28.03.2016 – הכנס השנתי “מכונית מקושרת ומעבר” (Connected Car and Beyond) המאורגן ע”י החברות לוגטל ו-Spotam, יערך ביום חמישי (31.3) במלון דניאל בהרצליה פיתוח. הכנס יתרכז במגמות המתפתחות היום בתעשיית הרכב לתקשורת בין מכוניות ונהיגה אוטונומית, טכנולוגיות המפותחות בין השאר ע”י ענקיות הטכנולוגיה, דוגמת אפל וגוגל.

בכנס ייקחו חלק פעילים ישראלים רבים בתחום המכונית המקושרת ולאורך היום תוצג תערוכהת סטארטאפים ישראלים בתחום התחבורה.

הכנס יפתח בהרצאה של מיכה ריסלינג, סגן נשיא בכיר לשיווק ופיתוח עסקי ב-Valens שירצה על “המכונית המקושרת של העתיד”. במושב שייוחד ל”ישומי מכונית ופתרון קישוריות” ידברו ד”ר אילון ריס, מנהל מו”פ בג’נרל מוטורס בקבוצת קישוריות כלי רכב ויניב ברוך, סגן נשיא לפיתוח עסקי בפוינטר ישראל על “מכונית מקושרת בפועל”. ד”ר קלאודיה גודלמן, חוקרת בכירה במרכז הטכני המתקדם של ג’נרל מוטורס, תרצה על “האדם בלולאת (הנהיגה)” ואסף עצמון, סגן נשיא לפיתוח עסקי ב-Towersec, ירצה אודות אתגרי בטיחון ובטיחות במכונית המקושרת. יניב אהרונוביץ’ , שותף במשרד תדמור ושות’ יובל לוי ושות’ ירצה על אספקים משפטיים ואתיים של מכונית אוטונוית ויאיר עלוש חוקר בטחון ב-IBM ירצה על הלשכות של בטחון כלי רכב על עתיד מערכות התחבורה.

שתיים מההרצאות הבולטות בכנס יהיו של ג’רארדו פארדו, CTO ב-Real Time Innovations, חברה אמריקנית, על סודות תכנון המכונית האוטונומית ושל וואלטר האגלייטנר, הבעלים של חברת ADAS Consulting האוסטרית על פתרונות ADAS לקראת נהיגה אוטומטית מלאה.

הכנס יערך ביום חמישי, 31.3, החל בשעה 8.30 במלון דניאל בהרצליה. עלות השתתפות עומדת על 725 שקל כולל מע”מ.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!