מכשירי תנועה השיקה את הסוזוקי באלנו

סוזוקי באלנו ׁ(יח"צ)
סוזוקי באלנו ׁ(יח”צ)

אוטוניוז, 08.06.2016 – מכשירי תנועה השיקה היום את הסוזוקי באלנו, המשפחתית של סוזוקי והדגם החשוב ביותר של המותג בישראל. הבאלנו החדשה תשווק עם מנוע חדש 1.2 ל’ שזכה לכינוי Dual Jet והספקו 90 כ”ס. למנוע יחוברו שתי תיבות הילוכים, ידנית ואוטומטית. הגירסה הידנית נמצאת ברמת פליטה 2 עם 107 ג’/ק”מ של דו תחמוצת הפחמן והאוטומטית ברמה 3 עם פליטה של 110 ג’/ק”מ. צריכת הדלק של הבאלנו הידנית עומדת על 25 ק”מ לליטר וצירת הדלק של הדגם האוטומטית 23.8 ק”מ לליטר דלק.

הבאלנו, בתצורת האצ’בק בלבד, הוא הדגם הגלובלי של סוזוקי ומשווק במעל ל-100 מדינות. שיווקו של הדור הנוכחי החל לפני שמונה חודשים בהודו, מדינה בה סוזוקי היא מובילת השוק.

סוזוקי באלנו החדשה (יח"צ)
סוזוקי באלנו החדשה (יח”צ)

הבאלנו בגרסתה האחרונה, בתחילת המאה, זכתה להצלחה נאה בשוק המקומי ונמכרו מהדגם 35,885 יחידות. הבאלנו האוטומטית תשווק עם רכיבים הכוללים בקרת אקלים דיגיטלית, חישוקי סגסוגת, חלונות אחורים כהים, גימורכרום בדלתות, ספוילר אחורי אינטגרלי, תאורת לדים, לתאורה ראשית HID ורכיבים נוספים. בנוסף לכך תותקן בה מערכת מובילאיי ללא תשלום נוסף.

לבאלנו יהיה תפקיד מרכזי במכירות מכשירי תנועה בשנים הקרובות אחרי שבחמישה החודשים הראשונים של השנה הן נפלו בכ-20% ופלח השוק של החברה הצטמצם ל-3.8% בלבד, כשני שליש בלבד מפלח השוק שנה קודם. כתוצאה מכך מכשירי תנועה נסוגה למקם התשיעי בדירוג יבואני הרכב, שני מקומות נמוך מאשר שנה קודם.

מחירה של הבאלנו הידנית GLS מתחיל ב-74,990 ש’ ומחירה של הגרסה האוטומטית GLX מתחיל ב-93,990 ש’.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!