מובל, שבבעלות דיימלר, רכשה את אפליקציית פאמילונט

  • פאמילונט היא אפליקציה המספקת שירותי מיקום.
  • מובל מפתחת שירותי ניידות בתחבורה ציבורית ושיתופית.
  • עובדי פאמילונט יחזקו את יכולות הפיתוח של מובל.

אוטוניוז, 16.08.2017 – קבוצת Moovel, שבבעלות דיימלר, קבוצת הרכב הגרמנית, רכשה לאחרונה את האפליקציה Familonet. האפליקציה מעניקה שירותי לוקליזציה בזמן אמת למשפחה וידידים (או כל מי שמוגדר באפליקציה), מתריעה על הגעה או עזיבה של אחד מחברי המשפחה/קבוצה אתר מסויים (למשל כאשר ילד יוצא מבית הספר), מאפשרת צ’אטינג ויש לה גם כפתור חירום.

מובל אינה רוכשת את האפליקציה, שיש לה שני מיליון משתמשים ושתמשיך להיות זמינה להורדה, לכשעצמה, אלא כדי להעזר בצוות של Familonet לפיתוח היוזמות שלה. מובל מפתחת מערכת הפעלה לניידות עירונית המאפשרת גישה לשירותי ניידות שונים כולל הזמנות שירותי הסעות ותשלומים עבורם.

האפליקציה של מובל זמינה כבר היום בחנויות האפליקציות והיא מאפשרת תכנון ניידות תוך שימוש בתחבורה ציבורית, שירותי שיתוף נסיעות, השכרת אופניים, שימוש ברכבת ובשירותי Car2go ו-mytaxi, הכל בהתאם למיקומו של משתמש האפליקציה. 13 עובדי פאמילונט, הממוקמת בהמבורג, יעברו לעבוד במובל ויחזקו את צוות הפיתוח.

האפלקיציה של מובל נמצאת בשימוש ע”י יותר מ-2.9 מ’ משתמשים בגרמניה ובארה”ב ובחצי הראשון של 2017 בוצעו דרכה יותר מ-10 מיליון עסקות.

לאחרונה, למשל, החלה מובל בשיתוף פעולה עם Hot Fastpass, שירות תשלומים דיגיטלי בתחבורה ציבורית. השירות צורף לאפליקציה בפורטלנד, אורגון, ומאפשר תשלום דיגיטלי לנסיעות באמצעי תחבורה שונים וחברות תחבורה ציבורית שונות הפועלות באזור. לאפליקציה יתרונות שונים כמו הגבלת ההוצאה על תחבורה ציבורית ברמה יומית או חודשית, טעינה אוטומטית, מניעת גניבות וניהול חשבון ועוד.

מובל מפעילה אפליקציה דומה גם עם מערכת התחבורה הציבורית בסן אנטוניו.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!