מובילאיי (אינטל בקרוב) תקים קמפוס לפעילותה בירושלים

  • מובילאיי מבקשת אישור להקמת קמפוס משרדים.
  • הקמפוס יכלול מגדל עד 30 קומות ומבנים נוספים ויועסקו בו 4,000 עובדים.
  • אינטל מתכננת להפוך את ישראל למרכז לפיתוח מכונית אוטונומית.
הדמיה לקמפוס מובילאיי בירושלים (מובילאיי)
הדמיה לקמפוס מובילאיי בירושלים (מובילאיי)

אוטוניוז, 23.05.2017 – מובילאיי, או נכון יותר אינטל, מתכננת הקמת קמפוס משרדים בהר החוצבים, ירושלים. החברה הגישה בקשה לאישור התכנית לועד המחוזית ירושלים. YNET פרסם ראשון את הידיעה.

בהתאם לתכנית יוקם מגדל בן עד 30 קומות ולידו מבנים נמוכים ביותר בגובה שש עד שמונה קומות. בסך הכל הקמפוס יתפרס על 50,000 מ”ר.

בקמפוס החדש, שבוודאי מחייב את מעורבות אינטל במימון הקמתו, יועסקו כ-4,000 איש. עם ההודעה על רכישת מובילאיי הודיעה אינטל שבכוונתה למקם את מרכז תכנית הרכב האוטונומי שלה בירושלים בהובלתו של פרופ’ אמנון שעשוע, יו”ר ו-CTO של מובילאיי.

“אין שבוע מתאים מזה, בו מציינים 50 שנה לאיחוד ירושלים, בכדי להרחיב את פעילותה של מובילאיי בעיר,” אמר ל-YNET מנכ”ל החברה זיו אבירם. “מובילאיי ממשיכה בעשייתה למצב את ישראל כמובילה העולמית במהפכה הטכנולוגית הבאה. ירושלים היא המקום המתאים ביותר לשאוב ממנו השראה של מצוינות, צניעות, דרך ארץ ונאמנות למטרה. כחלק מתהליך ההתרחבות, תייצר מובילאיי אלפי מקומות עבודה ותיקח חלק מרכזי בקידום התעסוקה ופיתוח הכלכלה בישראל.”

חברת אינטל היא כיום המעסיקה הגדולה במשק הישראלי והקמת הקמפוס לפיתוח כלי רכב אוטונומיים בירושלים, יחזק את מעמדה כחברה הגדולה במדינה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!