מאזדה חשפה תמונה ראשונה של ה-CX-8, דגם הדגל ביפן

  • מיועד להיות דגם הדגל של מאזדה ביפן.
  • ישווק עם מנוע דיזל 2.2 ל’.
  • מבוסס על המאזדה CX-9.
מאזדה CX-8, הדגם החשוב של מאזדה ביפן (מאזדה)
מאזדה CX-8, הדגם החשוב של מאזדה ביפן (מאזדה)

אוטוניוז, 26.07.2017 – מאזדה חשפה תמונה ראשונה של קרוסאובר גדול CX-8, כלי רכב עם שבעה מושבים בשלוש שורות, שיכניס את הקבוצה עמוק יותר לתחום רכבי שטח/קרוסאובר כבדים. בהודעה לעיתונות אמרה מאזדה שזה יהיה דגם הדגל של החברה. אולם דגם זה, המבוסס על פלטפורמת ה-CX-9 מיועד, ככל הנראה לשיווק ביפן בלבד ומידותיו יהיו מעט קטנות יותר.

הדגם החדש יושב על בסיס גלגלים באורך 2,930 מ”מ, אורכו יהיה 4,900 מ”מ וגובהו 1,840 מ”מ. לכל הפחות בשלב ראשון כלי הרכב יצויד במנוע טורבו דיזל חדש מסידרת סקייאקטיב,  2.2 ל’ שיחובר לתיבת הילוכים אוטומטית.

“זה סוג חדש של קרוסאבר-SUV עבור אנשים אשר מעריכים הן את האיכות והן את הצורך להושיב יותר מחמישה [אנשים],” נכתב בהודעה לעיתונות. “יש לו את המראה, הביצועים והתחושה של high-end שהלקוחות מצפים לה, כשאפילו מבוגרים יכולים לשבת בנוחות בשורה השלישית. המעצבים עבדו כדי להוסיף מימד חדש של בגרות לנושא עיצוב KODO-Soul, כשהם מכוונים למראה על הקצה, שימשיך להלהיב לקוחות במשך שנים רבות.”

ה-CX-8 עשוי להחליף בעתיד את ה-MPV והוא יתחרה מול טויוטה היילנדר, פורד אדג’, הונדה פיילוט ודומיהם. הדגם ייחשף בתערוכת המכוניות של טוקיו לקראת סוף השנה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!