מאגנה מציגה את ClearView, מערכת ראיית מצלמה לנטרול שטחים מתים

  • המערכת נועדה לשפר ראיה באמצעות מראות ולבטל את הנקודות המתות.
  • המערכת פועלת על מראות הצד ובמראה האחורית המרכזית.
  • 840,000 תאונות בשנה בארה”ב בגלל שטח מת.

אוטוניוז, 17.05.2017 – מאגנה אינטרנשיונל, יצרנית הרכיבים, הציגה מצלמה חדשה המשולבת במראות הצד של המכונית ולוכדת את השטחים המתים, במטרה לשפר את יכולת הראיה של הנהג ושיפור הבטיחות. מצלמות מערכת ה-ClearView מותקנות על הצד החיצוני של מראות הצד, מעבר לגוף המכונית, כדי להכיל שדה ראיה גדול ככל האפשר והן משדרות את התמונה בהיי רזולושן למסך היי דפינישן הנמצא ליד קורה A בכל צד של תא הנהג, מה שמאפשר לנהג התמצאות אינטואיטיבית והתמצאות במרחב תוך כדי הסתכלות במסך כאילו הוא היה מראת צד.

חידוש נוסף של המערכת נמצא במראה האחורית, שבמרכז המכונית. מראה זו יכולה אף היא לתפקד כמסך ווידיאו ולהעביר פיד ממצלמה המותקנת באחורי המכונית. באמצעות מתג ניתן להעביר את המראה האחורית ממצב תפקוד קונבציונלי לתפקוד דיגיטלי.

לדברי מאגנה, בהתבסס על נתוני המנהלת הלאומית לבטיחות בדרכים בארה”ב, NHTSA, מדי שנה מתרחשות בארה”ב 840,000 תאונות שנגרמות בגלל נקודה מתה ובהן נהרגים 300 אנשים.

מאגנה צופה ששוק ה-|ASAD יצמח במהירות ויגיע לגודל של 10 מיליארד ד’ עד 2020. הכנסות החברה ממכירות רכיבים אלקטרוניים מגיעות ל-450 מ’ ד’ לשנה וצפויות להגיע למיליארד ד’, דיווח האוטומטיב ניוז.

2 Comments on מאגנה מציגה את ClearView, מערכת ראיית מצלמה לנטרול שטחים מתים

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!