לקראת ג'נבה DS חשפה את ה-DS 7 Crossback

  • ה-DS 7 Crossback יהיה הקרוסאובר הראשון של DS שישווק מחוץ לסין.
  • מצוייד בשש מערכות הנעה, אחת מהן פלאג-אין הייבריד.
  • אמור להתחרות בקרוסאוברים גרמניים מקבילים.
DS 7 Crossback, האם זה דגם המפנה של DS? (יצרנית)
DS 7 Crossback, האם זה דגם המפנה של DS? (יצרנית)

אוטוניוז, 01.03.2017 – DS, מותג הפרימיום של קבוצת פיג'ו-סיטרואן חשף אתמול (ג') את דגם הקרוסאובר הראשון שלו, DS 7 Crossback, שיוצג לקהל לראשונה בתערוכת ג'נבה החודש. הדגם מבוסס על פלטפורמת ה-EMP2, עליה מבוססים הפיג'ו 3008 והאופל Grandland X, והוא יצויד בשישה מנועים: שני מנועי דיזל בהספקים 130 כ"ס ו-180 כ"ס, שלושה מנועי בנזין בהספקים 130 כ"ס, 180 כ"ס ו-225 כ"ס וגירסה אחת פלאג-אין הייבריד בהספק צפוי של 300 כ"ס, לדברי החברה.

DS 7 Crossback (יצרנית)
DS 7 Crossback (יצרנית)

PSA מגדירה את ה-DS 7 כדור השני של מכוניות ה-DS, אחרי שדגמי הדור הראשון זוהו באופן קרוב יותר עם מותג סיטרואן. הפעם לדברי החברה רמת הגימור והחומרים שבהם יעשה שימוש היא באיכות גבוהה יותר באופן שיבדל את הדור השני מהדור הראשון ויקרבו לתחרות. המתחרים ב-DS 7 לפי PSA הם דגמי מרצדס GLA, ב.מ.וו X1 ואודי Q3.

DS 7 Crossback, עיצוב תא נוסעים אלגנטי (DS)
DS 7 Crossback, עיצוב תא נוסעים אלגנטי (DS)

"ה-DS 7 Crossback הוא המוצר הראשון בדור החדש של מכוניות הפרימיום של DS," אמר בשבוע שעבר קרלוס טאווארס, הבוס של PSA. "… אני חושב ש[הדגם] עומד להיות אבן הפינה של המותג הזה. כמובן כולנו חסרי סבלנות להשקת ה-DS החדש, אבל ההחלטה שקיבלתי היא לא למהר…. עם מותג פרימיום אנחנו לא יכולים למהר. אנחנו צריכים לעשות את הדברים נכון בשירות, דברים נכון על טכנולוגיה חדשה לגמרי, דברים נכון בהרכבה ובגימור, דברים נכון באיכות."

DS 7 Crossbakc, עיצוב עוצמתי לחזית (DS)
DS 7 Crossbakc, עיצוב עוצמתי לחזית (DS)

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*