ללא V6 הונדה תשיק את האקורד החדש במטרה להחיות את סגמנט המכוניות הפרטיות

  • האקורד החדש יצויד במנועי 4 צילינדרים בלבד והנעה הייברידית.
  • יתאפיין בעיצוב אגרסיבי יותר.
  • מטרתו תהיה להחיות את סגמנט מכוניות המיד-סייז.

אוטוניוז, 11.06.2017 – הונדה חשפה תמונה ראשונה של ההונדה אקורד, תחת הסוואה, שהשקתה מתוכננת לסוף השנה כשנת דגם 2018 בארה”ב. זה יהיה הדור העשירי של הדגם החשוב ביותר של הונדה בארה”ב, שיגיע בתקופה שבה תפוצתן של מכוניות נוסעים יורדת ועולה חשיבות קטגוריית הקרוסאובר. זו גם תקופה שבה תקנות צריכת הדלק והפליטות הולכות ומחמירות וכתוצאה מכך האקורד החדש לא יצויד במנוע V6 שעד כה נחשב לחיוני להצלחה בקטגוריית מכוניות המיד-סייז בשוק הרכב האמריקני.

במערכות ההנעה לדגם החדש יהיו שני מנועי טורבו בנזין 4-צילינדרים הזרקת דלק ישירה שיגיעו עם תיבות הילוכים אוטומטית (CVT) 10 מהירויות ותיבת הילוכים ידנית 6 מהירויות. לדברי הונדה זו הפעם הראשונה שמכונית הנעה קדמית מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית 10 מהירויות. מנועי הטורבו בנזין יהיה בנפחים 1.5 ל’ ו-2.0 ל’, גל זיזים עילי כפול ותזמון שסתומים משתנה כפול (dual VTC). מערכת ההיבריד תהיה מדור חדש, לדברי הונדה.

עיצוב האקורד החדש, לפי הונדה, יהיה נמוך ודרמטי יותר, הופעה רחבה יותר, שתעניק לדגם מראה יותר אתלטי.

האקורד הוא הדגם המצליח ביותר בהיסטוריה של הונדה בארה”ב ולמרות הירידה בפופולריות של מכוניות פרטיות, יש לו חשיבות רבה לגבי ההצלחה המסחרית של הונדה.

“עם שלוש יחידות הנעה מתקדמות וחדשות אלה, הדור העשירי אקורד יהיה המהנה ביותר לנהיגה, מזוקק וחסכוני בצריכת דלק,” אמר ג’ף קונרד, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של הונדה אמריקה. “בדיוק כשם שהונדה סיוויק החדש הזריק אנרגיה חדשה לקטגריית המכונית הקומפקטית, אנו מצפים שהאקורד 2018 החדש יגרום לאנשים לחשוב מחדש על מכונית סדאן בינונית.”

הונדה אקורד היה הדגם הדגם המוביל במכירות קמעונאיות בקטגוריית הסדאן בינוני במשך ארבע שנים ברציפות (2013-2016) בהתבסס על נתונים של Urban Science.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!