ללא הפתעות, מחירה של השברולט בולט EV יעמוד על 34,495 דולר, לפני תמריצים

שברולט בולט על קו הייצור. מקדימה בשנה (לפחות) את הטסלה מודל 3 (שברולט)
שברולט בולט על קו הייצור. מקדימה בשנה (לפחות) את הטסלה מודל 3 (שברולט)

אוטוניוז, 21.09.2016 – ג’נרל מוטורס הודיעה שמחירה של השברולט בולט EV, המכונית החשמלית הראשונה של החברה שתשווק באופן מסחרי, (כן היתה ה-EV1 שכשלה, או הוכשלה, עוד לפני שהתחילה להימכר באופן משמעותי) יעמוד על 37,495 ד’, כולל מחיר שילוח, מחיר הנמוך בחמישה דולר מזה שהיה צפוי. המחיר הוא לפני תמריצים והחזרים שלקוחות יקבלו מהממשל הפדרלי, בגובה של 7,500 ד’, ממדינות ומרשויות מקומיות, לסכום שיכול להסתכם לכ-10,000 דולר. בחישוב קבלת התמריץ הפדרלי בלבד, מחירה של הבולט EV בשוק האמריקני יעמוד על 29,995 דולר לצרכן.

“ערך הוא סימן ההיכר של שברולט והתמחור של הבולט EV מוכיח שאנחנו רצינים בהגשמת המכונית החשמלית הראשונה במחיר סביר עם טווח נסיעה ארוך עבור לקוחותינו,” אמר אלאן בייטי, נשיא ג’י.אמ צפון אמריקה ומנהל הפעילות הגלובלית של שברולט.

הדגם הבסיסי של הבולט ברמת גימור LT יגיע עם מערכת Regen-on-Demand המופעלת באמצעות מנוף מאחורי ההגה ומאפשר טעינה יעילה יותר של המצבר, מצלמה במקום מראה אחורית, מסך מגע מרכזי 10.2 אינצ’ וצמיגי מישלן בעלי יכולת אטימה עצמית במצבים מסוימים.

שיווק הבולט EV אמור להתחיל עד סוף השנה בסוכנויות נבחרות בארה”ב. ג’י.אמ תולה תקוות רבות בדגם זה, המתחרה הישיר היחיד בינתיים לטסלה מודל 3, שמחירה המשוער יהיה 35,000 ד’ לפני תמריצים. לג’י.אמ כושר ייצור של 60,000 בולט בשנה, טסלה מתכננת למכור 500,000 מכוניות חשמליות ב-2018, שרובן הגדול יהיה מודל 3, ששיווקו צפוי להתחיל ברבעון האחרון של 2017.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!