כנס מנהלי תחום סייבר של יצרניות רכב יערך בישראל בשבוע הבא

  • לראשונה יערך בישראל כנס העוסק בתחום ספציפי לתעשיית הרכב.
  • בכנס יקחו חלק נציגי לפחות ארבע יצרניות רכב מובילות המתמחים בסייבר.
  • הכנס מאורגן ע"י Drive, המרכז לחדשנות ותחבורה חכמה.
בועז ממו, מנכ"ל Drive (אוטוניוז)
בועז ממו, מנכ"ל Drive (אוטוניוז)

אוטוניוז, 22.06.2017 – מנהלי הסייבר של וולוו מכוניות, הונדה, מרצדס-בנץ ואודי יגיעו בשבוע הבא לישראל למפגש עם סטרטאפיסטים בתחום סייבר אוטומוטיבי. המנהלים ישהו בישראל במשך שלושה ימים, יפגשו עם סטראטפים וביום שלישי, 27.6 ייקחו חלק במצגות של סטראטפים בתחום הסייבר שיערכו באוניברסיטת תל אביב. המפגש מאורגן ע"י Drive, המרכז לחדשנות ותחבורה חכמה, שבבעלות קבוצת מאיר ובחסות וולבו, הונדה סיליקון וואלי, הרץ ואיתוראן.

"זו פעם הראשונה שאנחנו רואים הרבה מאד יצרניות ומומחים ספציפיים לעולם הסייבר, מגיעים בצורה מרוכזת לראות מה יש לתעשיה הישראלית להציע בתחום שהיא מובילה אותו בעולם," אמר בועז ממו, מנכ"ל דרייב, בשיחה עם אוטוניוז, בהתייחסו לכנסים שנערכו בישראל עד עתה, שהיו כנסים כלליים שעסקו בהם בתחומים רבים בתעשיית הרכב ובדיגיטל ללא מיקוד ייחודי.

המפגש הוא חלק מהערכות לשנת 2025, שבה רוב התחבורה תתבסס על פי התחזיות על כלי רכב חכמים ואוטונומיים, לדברי מארגני הכנס. "מצב זה יוצר סיכונים של פריצה, כמו גם הונאה וגניבת נתונים ועוד ומחייב יצירת מספר שכבות אבטחה," אמר בהודעה לעיתונות ממו. "המטרה שלנו היא להפגיש בין חברות הענק לבין סטרטאפים ישראלים שעובדים על פיתוחי סייבר במטרה לייצר שיתופי פעולה עם פוטנציאל כלכלי עצום."

במפגש יציגו בין השאר את מוצריהם ופיתוחיהם החברות צ'ק פוינט, סיקורו, ארגוס וצ'ק מרקס. במהלך המפגש יסקרו כל מרכיבי הסייבר האוטומוטיבי: הגנה על מערכת ההפעלה והרכיבים האלקטרוניים, חיבור עם הענן, קבלת עדכוני הגנה וטכנולוגית "האינטרנט של הדברים" ברכב.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*