טסלה רוכשת חברה גרמנית להגברת כושר הייצור

  • טסלה רוכשת את Grohamm Engineering הגרמנית כדי להאיץ את כושר הייצור.
  • רכישה משמעותית ראשונה של טסלה.
  • תואמת את השאיפה של מאסק לייצר 500,000 מכוניות כבר ב-2018.

אוטוניוז, 09.11.2016 – טסלה רכשה את חברת ההנדסה הגרמנית Grohmann Engineering חברת הנדסה גרמנית המתמחה באוטומציה של תהליכי ייצור. גרומאן אמורה לשפר את היכולות הייצור של טסלה כאשר היא מתקרבת לתחילת ייצור מודל 3, בסוף 2017, ובהצהרה לייצור של 500,000 יחידות ב-2018.

“זו באמת הרכישה הראשונה המשמעותית בהסיטוריה שלנו,” אמר אלון מאסק, ה-CEO של טסלה, שצוטט ב-Techcrunch. מאסק מצפה שהרכישה תביא ל”שיפור אקספוננטיאלי” בתהליכי הייצור. “חשבנו שחשוב שטסלה תהפוך, בחלקה, לחברה גרמנית,” אמר מאסק, שעיקר התחרות של הדגמים שטסלה מייצרת לעת עתה הן מכוניות הפרמיום הגרמניות.

לפי ויקיפדיה גרונהאם עוסקת בייצור מכונות הרכב שנמצאות בשימוש בייצור מצברים ומוצרי אלקטרוניקה.

טסלה עובדת בשיתוף פעולה עם גרומאן בחודשים האחרונים ולדברי ה-CTO של טסלה, ג’יי.בי שטראובל, הצוותים המשותפים של החברות השיגו התקדמות ניכרת בשיפור האוטומציה של תהליכי הייצור.

בעקבות הרכישה ע”י טסלה שמה של גרומן ישונה ל-Tesla Grohamm Automation שתהיה לפי הודעה בבלוג של טסלה הבסיס ל-Tesla Advanced Automation Germany.

עבור טסלה זו רכישה משמעותית ראשונה כשהמטרה היא הגברה מואצת של כושר הייצור של החברה באמצעות אוטומציה מוגברת של קו הייצור, מה שמאסק כינה לאחרונה כ”לבנות את המכונה שבונה מכונה.”

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!