טסלה מודל 3 תשווק בשני צבעים, שני סוגי גלגלים וללא אופציות

  • טסלה תתחיל את שיווק מודל 3 במבחר של שני צבעים בלבד ושני סוגי גלגלים.
  • המטרה להגביר במהירות את קצב הייצור.
  • הייצור מתוכנן להתחיל בחודש הבא.

אוטוניוז, 07.06.2017 – כמעט 100 שנה אחרי שהנרי פורד הראשון אמר שהלקוחות יכולים לקנות כל פורד מודל T בכל צבע שהם רוצים כל עוד הוא שחור, אילון מאסק, הבוס של טסלה, חוזר על שיטת השיווק הזו. באסיפת בעלי המניות השנתית שנערכה אתמול (ג’) בסן פרנסיסקו, אמר מאסק שטסלה תתחיל לשווק את מודל 3 במבחר של שני צבעים בלבד ועם שני סוגי גלגלים 18 אינצ’, ו-19 אינצ’, וללא אופציות באבזור. הדגם ישווק בגירסת הנעה קדמית בלבד, לפחות עד תחילת 2018. מאסק לא פירט האם ומתי תהיה אופציה לגודל המצבר. טסלה עדיין לא פרסמה דף נתונים מלא של המכונית וטרם העלתה אפשרות לרכוש אותה באינטרנט. אחרי הפרסום אודות הדגם במרץ 2016, הוזמנו כ-400,000 מכוניות בתוך חודש מבלי שהחברה פרסמה מפרטים. המזמינים שילמו 1,000 דולר להזמנה שניתנים להחזרה.

“זה הולך להיות כמו איזה צבע אתה רוצה, ומה גודל [גלגל] אתה רוצה. זה בעצם הולך להיות הקונפיגורייטור,” אמר מאסק אודות מודל 3 שייצורו אמור להתחיל בחודש הבא.

מיעוט האופציות נועד לאפשר לטסלה להגביר במהירות את היקפי הייצור במטרה להגיע עד סוף השנה ל-5,000 כלי רכב בשבוע ובמהלך 2018 ל-10,000 יחידות בשבוע.

“אנחנו עוד נראה אלו גרסאות אחרות יגיעו מאוחר יותר, ברגע שנשיג תצורה 1 באופן נכון אבל עם לוח זמנים לכל תצורה,” צוטט מאסק באתר teslarati. “לא הייתי דואג יותר מדי לקונפיגורייטור. מאחר שכל מה שאתה צריך להחליט הוא איזה צבע אתה רוצה, ומה גודל גלגלים.”

במהלך האסיפה נדחו חמש הצעות החלטה שהנהלת טסלה התנגדה להן, ביניהן החלטה שדרשה להעמיד את הדירקטורים לבחירה מחודשת מדי שנה.

מאסק אמר שבחודשים הקרובים טסלה תוסיף עוד 2-3 דירקטורים מרקעים שונים ותעשיות שונות.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!