טויוטה קונקטד שואפת לשפר את חוויות הנהיגה באמצעות שימוש במחשוב ענן

אוטוניוז, 05.04.2016 – טויוטה ממשיכה להתפשט לתחומים שעד לשנים האחרונות היו מחוץ לתחומי הנוחות של יצרניות הרכב. אחרי שהקימה את Toyota Research Institute, העוסק בפיתוח מערכות נהיגה אוטונומיות, הקימה החברה כעת את Toyota Connected, חברה שבסיסה יהיה בפלאנו, טקסס. החברה שתשתף פעולה עם מיקרוסופט תתרכז בפיתוח תוכנה וניידות מבוססת נתונים (Data-Driven Mobility). בכוונת החברה לפתח באמצעות ענן ה-Azure של IBM “שירותים מנבאים, בעלי הקשרים ואינטואיטיביים שיסייעו להפוך לאנושי יותר את ניסיון הנהיגה בזמן שהטכנולוגיה תדחף לרקע,” לדברי ההודעה לעיתונות שטויוטה פרסמה.

החברה תתחיל בפיתוח שני מוצרים: שירותים בעלי הקשרים (contextual) וניתוח נתונים מתקדם לתמוך בפיתוח המוצר עבור לקוחות, סוכנים מפיצים ושותפים של החברה.

לצדם של מהנדסי טויוטה יעבדו בטקסס גם אנשי מקצוע ממיקרוסופט. “טויוטה עושה צעד נועז ביצירת חברה המוקדשת להבאת אינטליגנציית ענן אל תוך חוויית הנהיגה,” אמר קור דלבנה, סגן נשיא לאסטרטגיית חברה ותכנון במיקרוסופט.

בטויוטה מעריכים שהחברה החדשה תאפשר למרכז יוזמות בכל תחומי הטכנולוגיה המתפתחים ולהבטיח שהלקוח יעמוד במרכז תשומת הלב של החברה.

ה-CEO של החברה החדשה יהה זאק היקס, מנהל המידע הראשי של טויוטה בצפון אמריקה, ויו”ר יההי שייגקי טומויאמה, מנהל בכיר בקבוצת טויוטה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!