האיילו / תתחיל ייצור סדרתי של שבבים ב-2020 – דיווח

  • הסטראטאפ השבבים יתחיל בייצור סדרתי ב-2020.
  • לדברי החברה מעבד עולה ביכולותיו על אלה של אנבידיה.
  • פותח בארכטיקטורת Data Flow.
צ’יפ Hailo-8 קטן ממטבע סנט (יח”צ)

אוטוניוז, 31.07.2019 – האיילו, סטארטאפ המפתח מעבדים לנהיגה אוטונומית, עומד להתחיל בייצור המוני של שבבים במהלך 2020, כך דיווח TechTime. הצ’יפ שהחברה פיתחה עומד בתקן ASIL-B של תעשיית הרכב, ובתקנים מחמירים נוספים של התעשיה. הצ’יפ ייקרא Hilo-8.

לדברי החברה הצ’יפ מסוגל לבצע 26TOPS (טרה פעולות לשניה) וביעילות של 3TOPS לוואט.

הארכיטקטורה של החברה מוגנת בעשרות פנטנטים ומשתייכת למשפחת מעבדים מסוג Data Flow Processors. “על אף שאף חומרת מחשב מסחרית המיועדת למטרות כלליות לא השתמשה בארכיטקטורת זרימת נתונים, היא יושמה בהצלחה בחומרה מיוחדת כגון עיבוד אותות דיגיטליים, ניתוב רשת, עיבוד גרפי, טלמטריה ולאחרונה בתחום אחסון נתונים. היא רלוונטית מאד גם בארכיטקטורות תוכנה רבות כיום, כולל עיצובים של מנועי בסיס נתונים ומסגרות מחשוב מקבילות,” נכתב על הטכנולוגיה בויקיפדיה.

מול אנבידיה

“במובן של פרפורמנס יש לנו עמדה תחרותית לעומת אנבידיה,” אמר בראיון לאוטנויוז אבי באום, ה-CTO של האיילו. לדבריו הביצועים של ה-Hailo-8 טובים  יותר משל אנבידיה Xavier AGX. “הם [אנבידיה] מעולם לא התיימרו ברמת ההצהרה לפתור את בעיית המשין לרנינג בכלל ורשתות ניורונים בפרט,” אמר באום. “עולם המשין לרנינג גילה את אנבידיה ולא להפך. לכן לא מפתיע שהפתרון של אנבידיה, שהוא הטוב ביותר [כיום], הוא לא אופטימלי כי לא בנו אותו להיות דיפ לרנינג. [אבל] זה הפתרון הזמין הכי טוב בשוק.”

אור דנון מכהן מנכ”ל האיילו.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!