דנסו מרחיבה פעילות מו”פ בתחומי הראיה ותקשורת נתונים

דנסואוטוניוז, 09.06.2016 – דנסו, ספקית  הרכיבים היפנית הגדולה, הקימה בחודש שעבר בגרמניה חברה בת לפיתוח טכנולוגיות זיהוי ראיה, Denso ADAS Engineering Sevivce Gmbh שתיקרא. במקביל הודיעה החברה על סיום שיתוף פעולה בתחום זה עם Adasens, חברה גרמנית הפעילה בתחום של פיתוח אלוגריתמים מבוססי מצלמות למערכות ADAS, ו-Ficosa International, S.A. המייצרת רכיבים מתקדמים לתעשיה האוטומוטיבית.

החברה החדשה תמוקם בלינדאו, גרמניה, ובראשה יעמוד גיאורג גדולד שכיהן עד אפריל האחרון כ-CEO של Adasens. דנסו חברה לפיקוסה אינטרנשיונל ול-Adasensלהקמת המיזם המשותף במהלך 2013.

החברה תוקם עם הון של 600,000 יורו ותהיה בבעלות מלאה של דנסו. עד 2018 יועסקו בה 40 עובדים ויעודה יהיה לפתח טכנולוגיות “זיהוי תמונה לבטיחות מוגברת.”

במקביל הודיעה דנסו על הקמת Aubass Co. Ltd. חברה שתעסוק בפיתוח מערכות תקשורת נתונים מהירה לשימוש בכלי רכב. דנסו תחזיק ב-51% ממניות החברה שהוקמה כמיזם משותף עם eSol שלה 35% מהון המניות ו-NEC Communication שלה 14% מהמניות.

הון החברה, שתפעל ביפן, יעמוד על 100 מ’ ין יפני ובראשה יעמוד Shoji Izumi.

eSol מתמחה בפיתוח תוכנה משובצת (embedded) המאפשרת ללקוחות להאיץ פיתוח אפליקציות המבוססות על מעבדים מתקדמים כולל מעבדים מרובי ליבות.

בהגדרת יעדי החברה נכתב שהיא תפתח תוכנה בסיסית לכלי הרכב וכלי תוכנה שלהם היא תמכור רישיונות שימוש. החברה תעסיק כ-100 עובדים ותספק גם שירותי תמיכה ושירותי הנדסה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!