דיימלר השקיעה ב-AutoGravity, אפליקציה לרכישת כלי רכב

  • דיימלר מרחיבה את נוכחותה בתחום ביצוע עסקאות רכב אונליין
  • האפליקציה מסוגלת לספק ארבע הצעות מחייבות לרכישת כלי רכב בתוך מספר דקות.
  • באפליקציה נוכחות ליצרניות רכב שונות ולספקי שירותים פיננסיים רבים.

 

ארבעה שלבים ברכישת מכונית באמצעות אפליקציית AutoGravity (דיימלר)
ארבעה שלבים ברכישת מכונית באמצעות אפליקציית AutoGravity (דיימלר)

אוטוניוז, 15.02.2017 – בוצת דיימלר, באמצעות Daimler Financial Services השקיעה סכום שלא פורסם באפליקציית AutoGravity, אפליקציה להשוואת מחירים בין כלי רכב שונים והצעות מימון שונות ממגוון של מוסדות פיננסיים.

פיתוח האפליקציה החל ב-2015, היא הושקה ב-2016 בקליפורניה בשיתוף פעולה עם מרצדס-בנץ ארה”ב וכעת מתוכננת פריסה שלה ב-46 מדינות בארה”ב ובעתיד יתכן שגם במדינות נוספות. בעקבות תחילת הפעילות שולבו באפליקציה ספקי שירותים פיננסיים נוספים וכעת היא יכולה להציע לבד ממכוניות חדשות גם מכוניות משומשות ומכונית בליסינג. באפליקציה נוכחות לכל מותגי המכוניות.

האפליקציה מסוגלת להציע למשתמשים ארבע הצעות מחייבות לרכישת כלי רכב בתוך דקות ספורות מהרגע שבו הוכנסו דרישות הלקוח לאפליקציה.

“עם ההשקעה שלנו ב-AutoGravity אנחנו מבצעים צעד אסטרטגי בהכנת מימון קונבנציונלי ועסקי ליסינג לערוצי המכירות הדיגיטליים,” אמר בהודעה לעיתונות בודו אובר, חברת הנהלת דיימלר ואחראי לתחום הפיננסי. “אנחנו מאמינים של-AutoGravity ולטכנולוגיה שלה יש את הפוטנציאל לחולל מהפכה למימון אונליין ובו בזמן להציע את הפלטפורמה הדיגיטלית לספקי שירותים פיננסיים נוספים ויצרניות רכב.”

AutoGravity זמינה ב-iOS, אנדרואיד ובשימוש במחשב. מאז השקת האפליקציה הורידו אותה מעל 150,000 משתמשים. דיימלר לא דיווחה כמה עסקאות הושלמו באמצעות האפליקציה.

ההשקעה החדשה מאפיינת את העידן החדש שבו יצרניות הרכב מעורבות בתחומי פעילות שכפה עליהן העידן הדיגיטלי. דיימלר הקימה את Car2Go ב-2008 כחברת שיתופי נסיעות, שותפה ב-mytaxi, אפליקציית נסיעות משותפות שלדברי הקבוצה היא הפופולרית באירופה, ורכשה את PayCash, ספק שירותי תשלומים.

בשנת 2016 שירותי המימון של דיימלר ביצעו 1.6 מ’ עסקות רכב בשווי של 61.8 מיליארד יורו ותמכו בביצוע עסקאות של כמחצית ממכירות מכוניות דיימלר.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!