גשם חיסל את סיכוייו של ניסני לזכות באליפות הפורמולה V8

  • רוי ניסני סיים רביעי באליפות הפורמולה V8 נפח 3.5 ל’
  • מקום אחרון במקצה הדירוג הראשון ומקום שני במרוץ השני.
  • מקווה להמשיך בשנה הבאה בסדרה.

אוטוניוז, 07.11.2016 – רוי ניסני סיים במקום הרביעי באליפות הפורמולה V8, אחרי סוף שבוע שנפתח במקצה דירוג גרוע והסתיים במרוץ טוב במסלול קטלוניה, ספרד. גשם שירד בשבת הרס לניסני את מקצה הדירוג והוא נאלץ לזנק מהמקום האחרון על הגריד כאשר קבע זמן שהיה גרוע ביותר מ-8 שניות מהפול פוזישן. ניסני טיפס במהלך המרוץ בדירוג וסיים במקום התשיעי, צובר 2 נקודות שלא הספיקו לו כדי להישאר במאבק על האליפות במרוץ האחרון, שנערך אתמול (א’).

מקצה הדירוג השני של ניסני היה טוב הרבה יותר והוא זינק למרוץ מהמקום הרביעי. הפעם הוא ניהל מרוץ טוב וסיים במקום השני, צובר 18 נקודות שהקפיצו אותו מהמקום החמישי למקום הרביעי בסיום העונה. הקדים אותו טום דילמאן, אחרי מספר מרוצים חלשים, שהתאושש ברגע הנכון וניצח במרוץ האחרון של העונה כדי לזכות באליפות. במקום השני באליפות סיים לואי דלטארז. דילמן צבר 237 נקודות ב-18 מרוצים והקדים את דלטראז עם 230 נק’. במקום השלישי סיים איגור אורוז’ב הרוסי עם 197 נק’ לפי ניסני עם 189 נק’. ניסני ניצח במהלך העונה שלושה מרוצים, יותר מאשר דילמן, אבל במרוצים רבים מדי הוא השמיט נקודות.

“המרוץ הזה הזכיר לי את בודפשט, שבו טום ואני היינו באותם מיקומים ונאבקנו כל הזמן,” אמר ניסני בסיום. “ניסיתי עד הסוף אבל המאמצים שלי הופרעו ע”י יריב שהתעלם מדגלים כחולים וחסם אותי. היתה לנו מהירות כל הזמן והיא היתה עימנו לאורך כל השנה. אני מצפה לעונה הבאה לשמור על הריתמוס הזה כל השנה.”

לוטוס, קבוצתו של ניסני, סיימה במקום השני בדירוג הקבוצות, 350 נקודות. ארדן מוטורספורט זכתה באליפות עם 380 נקודות.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!