ג’נרל מוטורס השיקה כלי לבחינת אפליקציות בתנאי אמת

  • אחרי שבתחילת השנה השיקה ג’י.אמ SDK לפיתוח אפליקציות היא מציגה כעת כלי לבחון אותן במכונית.
  • הפעילות המיועדת כעת למפתחים בארה”ב.
תרשים זרימה של פיתוח אפליקציה עבור GM (ג'נרל מוטורס)
תרשים זרימה של פיתוח אפליקציה עבור GM (ג’נרל מוטורס)

אוטוניוז, 28.07.2017 – ג’נרל מוטורס השיקה לאחרונה כלי עבודה בשם GM Dev Client המאפשר למפתחי אפליקציות לבחון את האפליקציות למכוניות ג’נרל מוטורס בתנאי אמת, כלומר בנסיעה. הכלי החדש מיועד לשימושם של מפתחי אפליקציות מאושרים למכוניות של ג’י.אמ ולעת עתה רק מפתחים הפועלים בארה”ב יכולים להשתמש בו.

הכלי החדש מיועד לשימוש אחרי שהמפתח יצר proof of concept באמצעות קיט של ג’י.אמ הידוע כ-NGI SDK. הכלי האחרון, ששוחרר ע”י ג’י.אמ בינואר השנה, מספק נתוני אמת של דגמי מכוניות ומאפשר למפתחים מחוץ לג’י.אמ לבנות אפליקציות מבלי להגיע לדטרויט כדי לבצע מבחנים למודולים.

בשלב הבא, אחרי שג’י.אמ אישרה את האפליקציה המפותחת, המפתח מוריד את אפליקציית ה-GM Dev Client והאפליקציה עצמה תופיע על מסך מחשב המכונית שסימול ה-VIN שלה נמסר לג’י.אמ.  כעת יכול המפתח לנסוע במכונית ולראות כיצד האפליקציה מגיבה והוא יכול גם לתקן ליקויים באפליקציה תוך כדי נסיעה ולראות את התיקונים מופיעים על מסך המכונית.

את התיקונים יכול לבצע רק נוסע שאינו נוהג במכונית. מנגנון בטיחות שמאפשר רק לנוסע לעסוק בתכנות בזמן שהמכונית בתנועה, מונע אפשרות שהנהג יתכנת בו זמנית.

“על ידי הצגת GM Dev Client, אנו נותנים למפתחים את החוליה החסרה הדרושה להם, כדי לסיים את [בחינת] היישומים שלהם”, אמר ג’ון מקפרלנד, מנהל גלובלי לחוויה הדיגיטלית. “GM Dev Client יעזור לנו ולמפתחים חיצוניים לוודא שהאפליקציות הטובות ביותר ברכב יהיו זמינות בסופו של דבר בכלי רכב של ג’י.אמ ויבטיחו את חוויית הלקוח הטובה ביותר לנהגים”.


תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!