גלריה: ב.מ.וו קונספט Z4

ב.מ.וו מציגה בקונקורס ד’אלגנס בפבל ביץ’ בסוף השבוע הנוכחי את דגם הקונספט Z4. בהודעה ארוכה לעיתונות לא מוזכרות מערכות הנעה ולא מערכות נהיגה אוטונומית אלא רק העיצוב המחודש של אדריאן ואן הוידונק, המעצב הבכיר של הקבוצה.

הקונספט Z4 ממשיך את מסורת הרודסטרים של ב.מ.וו, ומצטייד הפעם בשפת עיצוב חדשה. הנהג ממוקם יותר במרכז המכונית מאשר בדגמי רודסטר קודמים ומעניק למכונית פרופורציות ספורטיביות ודינמיות יותר, לפי ההודעה לעיתונות. “ב.מ.וו קונספט Z4 מבטא את שפת העיצוב החדשה ב.מ.וו מכל נקודות מבט ובכל הפרטים,” אמר ון הויידונק. “מהחזית בעלת המראה הדינמי אל הצדדים המדהימים אל קצה הזנב הנקי: קווים אחדים והמשחקים המעודנים בין המשטחים מספיקים כדי ליצור תחושה של עוצמה ורגש.”

ב.מ.וו סיימה את ייצור הדור הקודם של ה-Z4 לפני שנה, אוגוסט 2016 ומפתחת במשותף עם טויוטה מכוניות ספורט קומפקטית שעל בסיס תיוצר מחליפות ה-Z4.

ה-Z4 העתידית תצויד במנועי בעירה פנימית, אולם יתכן שתיוצר לה גם גרסת פלאג-אין הייבריד. בסיסית הדגם ייוצר עם תיבת הילוכים אוטומטית, אולם יתכן שלחץ של קהל אוהדי הרודסטר ישכנע את ב.מ.וו להציע גם גירסה ידנית לחובבי הנהיגה האירופים.

בעיצוב הקונספט Z4 בולטת הרשת בגריל הקדמי, והפסול המובהק בצידי המכונית. שני כונסים אויר גדולים נצאים מתחת ליחידות התאורה הקדמית.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!