ב.מ.וו השיקה שירות שיתוף מכוניות בארה”ב

דגמי קבוצת ב.מ.וו שהם חלק מפרוייקט ReachNow (ב.מ.וו)
דגמי קבוצת ב.מ.וו שהם חלק מפרוייקט ReachNow (ב.מ.וו)

אוטוניוז, 11.04.2016 – ב.מ.וו השיקה בארה”ב בעיר סיאטל, וושינגטון,  את שירות שיתוף המכונית ReachNow. הפרויקט מוגדר כ”שירות שיתוף מכוניות פרימיום”. מטה הפרויקט ימוקם בסיאטל וב-2016 מתוכננת הרחבתו לשתי ערים נוספות. מטרת החברה היא פריסת השרות ב-10 ערים בצפון אמריקה.

הפרויקט בסיאטל מבוסס על הפעלת 370 מכוניות מדגמי ב.מ.וו i3, ב.מ.וו סדרה 3, ומיני קופר. לקוחות הפרויקט צריכים להוריד אפליקציה מהחנויות של אפל וגוגל ובאמצעותה ניתן לאתר את המכונית הפנויה הקרובה ביותר ולהזמין את השימוש בה. בסיום השימוש ניתן להחנות את המכונית בכל מקום חניה חוקי.

ReachNow הוא לא רק שירות בענן אלא גם שירות ממוקד יותר בלקוח. החברה תספק מכוניות לפי ביקוש של לקוחות, כך שהם לא יצטרכו לחפש מכונית אלא יוכלו להזמין את המכונית המתאימה להם שתובא למקום שהם יקבעו; את השאלת המכונית לזמן קצר ניתן יהיה להפוך להשכרה לזמן ממושך יותר באמצעות השימוש באפליקציה; עבודה מול עסקים וקבוצות שתאפשר להם להנות מהשירות; בעלי מכוניות מיני יוכלו להצטרף לשירות כספקי מכוניות ולשתף את מכוניותיהם כחלק מהשירות ובכך להקטין את עלויות אחזקת כלי הרכב שלהם ולהגדיל את היצע כלי הרכב בשירות; והשכרת מכונית עם נהג.

התעריפים של ReachNow הם 49 סנט לכל דקה בה כלי הרכב בתנועה או 30 סנט לכל דקה שבה הוא חונה. דמי הרשמה חד פעמיים לכל החיים עומדים על 39 דולר. שימוש במכונית למשך 3 שעות מוגבל ל-50 דולר, במשך 12 שעות ל-80 דולר ולמשך 24 שעות ל-110 דולר.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!