בשקט חברת המזרח החלה לשווק את יגואר

  • אחרי כעשרים שנה עבר שיווק יגואר ממאיר להמזרח.
  • המזרח תקים שלושה אולמות תצוגה גדולים לשני המותגים.
  • האולם המרכזי יחנך בעוד כשלושה חודשים בהרצליה פיתוח.
יגואר F-Pace הקרוסאובר שצריך לעשות שינוי (JLR)
יגואר F-Pace הקרוסאובר שצריך לעשות שינוי (JLR)

אוטוניוז, 20.04.2017 – חברת המזרח החלה לשווק בשבוע שעבר את מכוניות יגואר. המזרח יורשת את מקומה של חברת מאיר, ששיווקה את יגואר במשך כ-20 שנה. מאיר ירשה את הזיכיון ממכשירי תנועה, שהחלה את יבוא יגואר לישראל באמצע שנות ה-90′, בעת שיגואר היתה חלק מקבוצת פורד, שמכשירי תנועה ייבאה אז לישראל. העברת זיכיון השיווק הפעם נכפתה ע”י קבוצת יגואר-לנד רובר (JLR). שני המותגים הפכו לחברה בריטית אחרי שהיוו חלק מהמיזם הכושל של פורד בראשית המאה לפתח מותגי פרימיום תחת ה-Premier Automotive Group, שכלל גם את וולבו ואסטון מרטין. במרץ 2008 נמכרו יגואר ולנד רובר לקבוצת TATA ההודית תמורת 2.3 מיליארד ד’ והפכו ל-JLR.

בשלב הראשון משווקות מכוניות יגואר מאולם מכירות אחד, ברחוב המסגר בת”א בו פעלה יגואר עד כה. בעוד כשלושה חודשים צפויה המזרח לפתוח אולם תצוגה חדש בשטח של עד כ-600 מ”ר בהרצליה פיתוח למותגי יגואר ולנד רובר והאולם בת”א ייסגר. בנוסף המזרח תפתח שני אולמות תצוגה נוספים לשני המותגים, האחד בחיפה והשני בפתח תקוה, בצמוד למטה החברה.

המזרח מתכננת לבצע שינויים מסויימים בכלי הרכב שייובאו. יגואר הפך בשנים האחרונות למותג עם יותר אופציות, כולל ה-F-Pace שהכניס את המותג לקטגוריית הקרוסאוברים שהיא קטגוריה חיונית בכל הסגמנטים, אולם באופן בולט בסגמנט הפרימיום.

בהמזרח טרם סיכמו באופן מלא תוכנית הפעולה, המכוניות שייובאו ומסעות הפרסום המתוכננים. החברה מתכוונת לפרסם את תוכניותיה לשיווק יגואר אחרי שהן יסוכמו באמצע החודש הבא.

ברבעון הראשון של השנה מסרה חברת מאיר 61 מכוניות יגואר, גידול של כ-96%, שבחלקו הגדול נרשם לזכות ה-F-Pace שממנו נמסרו 18 יחידות. בתקופה המקבילה 2016 ה-F-Pace עדיין לא היה זמין.

  • מכוניות יגואר נמכרו בישראל לראשונה ע”י חברת מכשירי תנועה ולא כפי שפורסם בטעות ע”י מאיר.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!