בריטניה מחלקת 62 מיליון ליש”ט לשבעה פרויקטים להנעה מתקדמת

  • ה-APC מתכנן חלוקה של מיליארד ליש”ט תמיכה בפיתוחים טכנולוגיים עד 2023.
  • בין מקבלי המימון הפעם נמצאים ב.מ.וו מוטורספורט, ויליאמס אדוואנסד אנג’ינירינג ויגואר-לנד רובר.
תכנית הפעולה של ה-APC
תכנית הפעולה של ה-APC

אוטוניוז, 12.04.2017 – המרכז להנעה מתקדמת, גוף הנתמך ע”י ממשלת בריטניה, הודיע אתמול (ג’) על חלוקת 62 מ’ ליש”ט לשבעה ארגונים הפועלים לפיתוח יכולות הנעה מתקדמות וירוקות. המרכז לא פרט את חלוקת הסכומים בין הגופים שיזכו לתמיכה ובהם ב.מ.וו מוטורספורט, ניו הולנד אגריקלצ’ר, יגואר-לנד רובר ו-ויליאמס אדוואנסד אנג’יניריג.

ב.מ.וו מוטורספורט תשתף פעולה עם שני גופים אחרים בפיתוח מצבר בעל צפיפות חשמל גבוהה, שלפי ההודעה לעיתונות זהו “אחד הקשרים החסרים במפת הדרכים הגלובלית לאימוץ נרחב של כל סוגי ההנעה החשמלית.”

New Holland Agriculture, יצרנית ציוד חקלאי הנשלטת ע” CNH Industrial תהנה ממענק ביחד עם קונסורציום של חברות במטרה לפתח קונספט של טרקטור מוזן גז טבעי. הצלחת פיתוח זה תאפשר הפחתה ניכרת בחותמת של CO2 בעבודות חקלאיות.

יגואר-לנד רובר יקבלו את המענק כדי לפתח טכנולוגיות לחומרים קלים.

Williams Advanced Engineering תפתח מצברים בעלי ביצועים גבוהים, תפורים לפי הזמנה, בעלויות תחרותיות שמיועדים לאפליקציות בהיקפים קטנים ובינוניים.

פורד ושותפים נוספים יקבלו מענק לפרויקט לפיתוח מערכת אופטימיזציה שתהיה זמינה להפצה בתעשיה עם השלמת פיתוחה.

Westfield Sportscars Limited תוביל קונסורציום חברות שיפתח מערכת הנעה הייברידית ליישומים בכלי רכב נישתיים. המערכת תפותח ותיוצר בבריטניה ותשווק בכל העולם.

זו הפעם השישית ש-Advanced Propulsion Centre מחלקת כספים, אותם היא מחלקת פעמיים בשנה. הארגון שהחל לפעול ב-2013, מתכנן לחלק מיליארד ליש”ט עד 2023 כדי לפתח טכנולוגיות שישמרו את בריטניה בחזית הטכנולוגיה האוטומוטיבית.  500 מ’ ליש”ט מגיעים מהממשלה ו-500 מ’ ליש”ט מהתעשיה. מטרת הארגון היא לחסוך פליטות של 50 מיליון טון CO2 ולשמר 30,000 משרות באי הבריטי.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!