בכנס אקומושן החמישי, בשבוע הבא, יבחנו הקשרים בין סטארטאפים לתעשיית הרכב

  • מהתחלה צנועה לפני חמש שנים כנס אקומושן צמח לאירוע בינלאומי עם מאות משתתפים.
  • יזמים ישראלים יזכו להתחכך בבכירים מענקיות רכב ותחבורה.
  • במהלך האירוע ב-18.5 יערכו פאנלים בהשתתפות ישראלים ואורחים מחו"ל שיעסקו בתחומים שונים של חיבור ההייטק לתעשיה האוטומוטיבית.
בועז ממו (במרכז) הוביל את אקומושן בשנים הראשונות לפעילות הקהילה (אוטוניוז)
בועז ממו (במרכז) הוביל את אקומושן בשנים הראשונות לפעילות הקהילה (אוטוניוז)

אוטוניוז, 11.05.2017 – כ-1,000 משתתפים ייקחו חלק בכנס אקומושן החמישי שיערך ביום ה' הבא (18.5) במרכז פרס לשלום ביפו. בכנס יקחו חלק משתתפים מחברות בינלאומיות העוסקות בתחום התחבורה ובהן רנו, בוש, פורד, הונדה, ב.מ.וו, יונדאי, של, דלפי, פולקסווגן, ליר, שאפלר, וולבו, הרמן, אנל ו-SNCF.

EcoMotion הוא הכנס השנתי המרכזי בתחום התחבורה החכמה בישראל ולוקחים בו חלק סטארטאפים ישראלים רבים הזוכים להתחכך בבכירים בתעשיית הרכב והאנרגיה העולמית. הכנס, שלפני חמש שנים החל כמפגש בסגנון TED שבו כל מי שהגיע יכול היה להרשם ולהציג את רעיונותיו, הפך במשך השנים לאירוע מסודר וממוסד עם סדר יום הכולל הרצאות ודיונים ולצידם תצוגה מוצרים ורעיונות של סטארטאפים. בפעמיים הראשונות נערך הכנס בשדות ים ובשנים האחרונות הוא נערך במרכז פרס לשלום ביפו.

פאנלים

הפאנל הראשון בכנס (10:30) יעסוק בשאלה הקריטית, כיצד לשתף פעולה עם יצרניות רכב (OEMs). ינחה את הפאנל עו"ד יורם טרובוביץ', חברת הנהלת צ'מפיון מוטורס ויקחו בו חלק, בין השאר, עדי אופק, ה-CEO של מחקר המו"פ של מרצדס-בנץ בישראל.

הפאנל השני (11:00) יעסוק בביג דאטה בעולם האוטומוטיבי וינחה אותו מיכאל גרנוף מ-Maniv Capital. שני המשתתפים בפאנל יהיו ברק הרשקוביץ, מנהל הפיתוח של אונסטאר של ג'נרל מוטורס ובן וולקוב, ה-CEO של אוטונומו.

ב-11:30 ירצה ד"ר אנדרה וייסמרקיש, סגן נשיא לבטחון סייבר גלובלי בחברת ליר אודות ארכיטקטורת כלי רכב בטוחה ועמידה.

פאנל שלישי (12:00) יעסוק בסייבר ומכוניות וינחה אותו יניב ארונוביץ', ממשרד תדמור ושות' לוי ושות'. בפאנל ייקחו חלק עפר בן נון, ה-CEO של ארגוס סייבר סיקיוריטי וזיו לוי, ה-CEO של ארילו טכנולוג'יס.

אחרי הפסקת צהריים יערך פאנל (14:00) על שיתופי נסיעות וניידות. השקעה בניידות הוא שם פאנל שיערך ב-15:00 בהנחית מאיר ארנון, יו"ר קבוצת פוקוס קפיטל. בועז ממו, CEO של דרייב ינחה פאנל אינטליגנציה מלאכותית ולימוד עמוק (15:30).

פאנל בנושאי ראיה, רדארים וליידארים יערך ב-16:00 ואחריו (16:30) יערך פאנל שיעסוק בתהליך ממו"פ למוצר.

הפאנלים יערכו באולם המרכזי ולאורך כל היום יערכו פעילויות נוספות.

האירוע יסתיים ב-19:00 בארוחת ערב וקוקטייל שקיעה.

EcoMotion הוקמה על ידי התוכנית הלאומית לתחליפי דלקים ותחבורה חכמה והמכון הישראלי לחדשנות, ובתמיכת משרד הכלכלה והתעשייה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*