בכירים מדלפי, בראשות ה-CEO לביקור בישראל

  • בכירי דלפי אוטומוטיב, שותפה חשובה של מובילאיי בביקור בישראל.
  • דלפי היא מחברות הטיר 1 הגדולות בעולם עם הכנסות של 16 מיליארד ד' בשנה.

אוטוניוז, 04.04.2017 – קווין פי. קלארק, ה-CEO של דלפי אוטומוטיב, מיצרניות החלפים הגדולות בעולם שבסיסה באנגליה, אמור לבקר השבוע בישראל לפגישות עם גורמים שונים בתעשיית הסטארטאפים האוטומוטיביים הישראלית. דלפי היא שותפה מרכזית למובילאיי ולאינטל בפיתוח מערכות מדף לנהיגה אוטונומית. החברה כבר מבצעת ניסויים בנהיגה אוטונומית בסינגפור.

אולם העניין של דלפי בשוק הישראלי עשוי להיות גדול הרבה יותר. חברות העוסקות בתחומים הסייבר והחישה עשויות לעניין אף הן את החברה הבריטית. דלפי עוסקת בעיקר בתעשיית רכב מסורתית. הקבוצה מעסיקה מעל 160,000 עובדים ברחבי העולם ולה 32 מרכזי מו"פ ב-15 מדינות, שישראל עדיין אינה אחת מהן. אולם מרבית המו"פ של החברה עוסק, ניתן להניח, בתעשיית הרכב המסורתית שלישראל עדיין אין יתרון בה.

דלפי הגיע כבר לפני מספר שנים למסקנה שהטכנולוגיה של מובילאיי היא איכותית ומתאימה לצרכיה ולא טרחה לפתח מערכות מתחרות, כמו שעושות חברות טיר 1 אחרות.

ב-2016 עמדו הכנסות דלפי על 16.6 מיליארד ד' והרווח הנקי הסתכם ב-1.3 מיליארד ד'.

השבוע נחשף באוטוניוז שלפני כשבועיים ביקר בישראל יו"ר הנהלת קבוצת פולקסווגן, מתיאס מולר. פולקסווגן אף היא שותפה עיקרית של מובילאיי. המכונית האוטונומית הראשונה שמובילאיי הדגימה היתה דגם של אודי, ולאחרונה חתמה מובילאיי עם הסכם עם מותג פולקסווגן פרטיות לשימוש במערכת ה-REM של החברה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*