בטיחות פאסיבית / ERM חשפה שתי מערכות בטיחות פאסיבית חדשות

  • eVoice מלמדת את הנהג/ת הרגלי נהיגה נכונים.
  • eFlash SF מספקת התראות קוליות ו-וויזואליות.
  • הפרמטרים בשתי המערכות נקבעים ע”י הנהג או מנהל ציי רכב.
eFlash SF מספק התראות באמצעות קול והבהובים (אתר החברה)

אוטוניוז, 17.10.2018 – מערכות בטיחות אקטיביות הן המילה האחרונה; זה אל מפריע ל-ERM Advanced Telematics לפתח מערכות בטיחות פאסיביות. לאחרונה הודיעה החברה על תחילת שיווקן של שתי מערכות בטיחות פאסיביות, המסייעות לשמור על ערנות הנהג באמצעות התראות קוליות ו-וויזואליות. שתי המערכות הן eFlash SF היא מערכת המצוידת בשישה אייקונים ונורות לד המותקנים על הדאשבורד ומספקים התרעות שונות ו-eVoice, זו מערכת המבוססת על רמקול המותקן בכלי הרכב ועושה שימוש במעבד ושבב זיכרון להתריע באופן קולי אודות מצבים מסוכנים. השירות מבוסס על תוכנה שניתן ללמדה התנהגויות נהג בעיתיות והיא תתריע בפני הנהג כאשר ביצועיו חורגים מהתקן. ההתראות יכולות להינתן ב-100 שפות.

ה-eFlash SF מתריע באמצעות אורות וציפצופים על אירועים שלגביהם נקבע מראש שיש להתריע כמו למשל תמרונים מסוכנים, האצות, בלימות חזקות או פניות חדות. במערכת זו, כמו ב-eVoice, מנהל ציי רכב יכול להגדיר תחומי עניין שבהם תוגבל מהירות המכונית, צמתים מסוכנים ועוד. ניתן גם להגדיר את אחד הכפתורים כלחצן חירום.

ERM נוסדה ב-1985 ומוצריה מותקנים, לדברי החברה, בלמעלה מחמישה מיליון מכוניות. מטה החברה נמצא בישראל ופעילותה משתרעת על פני 68 מדינות.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*