אקומושן 2018 / משלחת גדולה מרנו-ניסאן תציג את פעילות הקבוצה בישראל

  • הברית רנו-ניסאן-מיצובישי תפעיל מעבדת חדשנות לתחבורה בישראל.
  • בכירים בברית יגיעו לאקומושן להציג את תוכנית הפעולה.
  • יפגשו עם סטארטאפים ושותפים פוטנציאליים.
אנטואן באסוויל (משמל) מנהל מעבדות החדשנות של רנו בישראל ואהרן אהרן, מנהל רשות החדשנות, בפגישת היכרות (יח"צ)

אוטוניוז, 14.05.2018 – משלחת של בכירות ובכירים מהברית רנו-ניסאן-מיצובישי תיקח חלק באירוע השנתי של אקומושן שיערך ביום שלישי בשבוע הבא. הברית זכתה בשנה שעברה במענק ממשלתי להקמת "מעבדות לחדשנות טכנולוגית."

הברית הודיעה לאחרונה על הקמת קרן חדשנות, Alliance  Venture, שתשקיע בחמש השנים הקרובות מיליארד דולר בפיתוח טכנולוגיות חדשות. הקן תעבוד בשיתוף פעולה עם מעבדות החדשנות בישראל אנטון באסוויל, מנהל פעילות החדשנות של הברית בישראל, הציג לאחרונה את הקרן ומטרותיה לאהרן אהרן, מנהל הרשות לחדשנות.

במסגרת אקומושן יציגו הבכירים תוכנית פעולה הכוללת שיתוף פעולה עם סטארטאפים בפיתוח וניסוי של טכנולוגיות למכוניות ושירותי ניידות ושיתוף פעולה עם הרשות לחדשנות.

הבכירים שיגיעו לאקומושן הם סופי שמדלין, מנהלת גלובלית להנדסה מתקדמת; פרנסואה דוסה, סגן נשיא גלובלי בקבוצה וראש הקרן Alliance Ventures שילווה בשני סגניו; סטפאן לאפראג, ראש מחלקת חדשנות משותפת – ארגון הרכש של הקבוצה; לורן טופן, מהנדס ראשי רכב אוטונומי; מנהלים ומומחים נוספים.

"אנו מעוניינים לשתף פעולה עם סטארטאפים ישראלים, בעיקר כאלה שעוסקים בסנסורים לנהיגה אוטונומית, סייבר, וביג דאטה," אמר בהודעה לעיתונות, אומר אנטואן באסוויל, מנהל מעבדת החדשנות של הקבוצה בתל-אביב.

אקומושן יערך השנה בפעם השישית. השנה הארוע יערך בנמל ת"א ב-23 במאי.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!