אפליקציית Moovit עברה 50 מיליון משתמשים ועדיין מחפשת מודל עסקי

  • בארבע שנות פעילות צברה מוביט מעל 50 מיליון משתמשים.
  • למוביט תשעה משרדים ברחבי העולם ומעל 100 עובדים.
  • החברה מנסה מודלים עסקיים שונים.

moovit_logoאוטוניוז, 01.01.2017 – אפליקציית Moovit, שאמורה לאפשר למשתמשי תחבורה ציבורית לנווט את דרכם בקלות ובמהירות בין קווי אוטובוסים שונים ואמצעי תחבורה נוספים, חצתה לאחרונה את רף ה-50 מיליון משתמשים. מוביט נוסדה ב-2011, ב-2013 סיימה שנת פעילות ראשונה עם שלושה מיליון משתמשים ואת 2014 סיימה עם 12.5 מ’ משתמשים. את 2015 סיימה החברה עם 32 מ’ משתמשים ואת 2016 סיימה האפליקציה עם מעל מעל 50 מ’ הורדות.

מוביט מיושמת היום בכ-1,200 ערים בכ-69 מדינות והיא מסוגלת לשלב אמצעי תחבורה ציבורית שונים וגם אמצעי תחבורה חדשניים יותר כאופניים ומכוניות בשכירות לטווח קצר.

החברה מעסיקה 102 עובדים ויש לה תשעה משרדים בנס ציונה, סן פרנסיסקו, רומא, מילאנו, פריז, מדריד, ריו דה ז’אנרו, אתונה ואיסטנבול. האפליקציה היא חינמית ומופצת בחנויות האפליקציות של גוגל ואפל.

אחרי ארבע שנות הפצה מוביט עדיין מחפשת את הדרך למודל עיסקי רווחי ומבצעת ניסויים במודלים שונים. לאחרונה היא השיקה את Moovit Carpool והיא גם מנסה לשלב בין מוניות לתחבורה ציבורית. כחברה פרטית מוביט אינה חושפת את הכנסותיה ולא ידוע אם יש לה הכנסות קבועות משיתופי הפעולה השונים שיש לה.

החברה מדווחת כי יש לה שיתופי פעולה עם רשויות תחבורה ציבורית וחברות תחבורה ציבורית כמו ETM Madrid, City of Rio, ממשלת צי’לה, Kelios, מפעילת תחבורה ציבורית גדולה בצרפת ועוד.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!