אינפיניאון מציגה משפחת צ’יפים חדשה להנעה חשמלית והייבירידית

אינפינאון HybridPACK, צ'יפ חדש לכלי רכב חשמליים ופלאג-אין הייבריד (אינפינאון)
אינפינאון HybridPACK, צ’יפ חדש לכלי רכב חשמליים ופלאג-אין הייבריד (אינפינאון)

אוטוניוז, 17.05.2016 – אינפיניון טכנולוג’י, יצרנית המוליכים למחצה הגרמנית הציגה לאחרונה את משפחת המודולים החשמליים HybridPACK Double Sided Cooling (DSC) המיועדת לבקרת מערכות החשמל במכוניות חשמליות ומכוניות פלאג-אין הייבריד. המודול מצטיין במידות קטנות, 42X42.4X44.7 מ”מ, שאמורות לאפשר התקנתו על פלטפורמות רבות.

מטרתו המוצהרת של השבב החדש היא לאפשר מזעור מרבי של הרכיבים השונים במערכת ההנעה החשמלית מצד אחד, ומצד שני לא לפגוע בביצועי המכונית.

“ממיר המתח נמצא לרוב בתא המנוע הצפוף והוא צריך להיות קטן ככל האפשר וגודלו מוכתב ע”י מודולים נוספים הנמצאים בסביבתו. גודל המודול החשמלי, מצד שני, מוגדר ע”י צריכת הכוח של השבבים החשמליים המותקנים בתוכו והיכולת לקרר את השבבים האלה לטמפרטורה מתאימה,” הסבירה אינפיניון בהודעה לעיתונות.

השראות חורגות בעוצמה של 15 nH בלבד ויכולת לבלום מתח עד 700 וולט מאפשרות חסכון באיבודי כוח במיתוג בשיעור של 25% לדברי החברה ובכך גדלה במידה ניכרת יעילות המערכת. הודות למערכת בידוד המשולב ניתן לחבר באופן ישיר את מערכת קירור ללא בידוד חיצוני ובכך להקל על האינטגרציה של הרכיב. בנוסף לכך לצ’יפ יש הגנה כנגד זרם יתר וכנגד עליה חדה מדי בטמפרטורה.

הצ’יפים החדשים יהיו זמינים למפתחי כלי רכב החל באוקטובר השנה.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!