נאסקאר יורוסייריס: אחרי ניצחון בברנדס האץ’ דאי מתחיל לחשוב על האליפות

אלון דאי, אחרי שסיים במקום שלישי במרוץ הראשו ןשל סוף השבוע בברנדס האץ' (צילום מסך)
אלון דאי, אחרי שסיים במקום שלישי במרוץ הראשו ןשל סוף השבוע בברנדס האץ’ (צילום מסך)

אוטוניוז, 12.06.2016 – אלון דאי בשברולט SS השיג היום (א’) בדיוק את מה שציפה לו אתמול כאשר ניצח במרוץ השני של Elite 1 במסגרת הנאסאקר יורוסיירס. על גרסת האינדי של מסלול ברנדס האץ, אנגליה, שהיה רטוב היום, ובמרוץ הנאסקאר הראשון שלו על צמיגים מחורצים, דאי הוביל מדגל לדגל, אבל לא הצליח לנער מעל זנבו את פרדריק גאביון, שבפורד מוסטאנג סיים במקום השני, 0.132 שנ’ מדאי. גאביון ניסה לנצל את הפניה השמאלית האחרונה המהירה של ברנדס האץ’ כדי לתפוס את הקו הפנימי, במאוץ לקו הסיום, אבל דאי הצליח להאיץ בעוצמה מספקת כדי להשיג את נצחונו השני העונה.

“זה היה סיום כל כך גדול!,” צוטט דאיי באתר הרשמי של הסדרה. “לא ידעתי למה לצפות בדיוק לפני המרוץ. זה היה מרוץ הנאסקאר הראשון שלי על צמיגי גשם. נהגתי קשה ככל שיכולתי אבל פרד תמיד היה איתי, לחץ אותי לאורך כל המרוץ. אני באמת שמח! זה הניצחון הראשון שלי במסלול ההיסטורי של ברנדס האץ’. אני רוצה להודות לכל האוהדים שהגיעו השבוע, לקבווצה היוצאת דופן שלי CAAL Racing, שעשו עבודה כל כך טובה. אני מצפה למרוץ הבא. עכשיו אני צריך להתחיל לחשוב על האליפות.”

דאי השלים את המרוץ בזמן של 30 ד’ ו-37.955 שנ’. מיקומו בדירוג האליפות לא השתנה, מקום רביעי, אבל הפער למקום הראשון צומצם ל-26 נקודות. אנתוני קומפן, שניצח אתמול ומוביל באליפות, סיים היום במקום השמיני בלבד, ולזכותו 260 נקודות, לפני גאביון עם 254 נק’ וגארסיה בורחה עם 246 נק’. לדאי, מקום רביעי, 234 נק’.

תגובה ראשונה

תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם


*


error: Alert: Content is protected !!